• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z jądrami

Mefisto

New member
Witam. Mam problem z moim penisem. A konkretnie z jądrami. Po pierwsze jedno z nich jest wieksze, ale z tego co wyczytalem to chyba w miare normalne. Druga sprawa, to wyczuwam w nich takie 2 jajeczka, to chyba tez normalne? Jednak wyczuwam tez takie zgrubienia, jakby żyłki, nie wiem jak to opisac... Ponadto w tym wiekszym jest jeszcze taka jakby kuleczka, ktora bardzo boli gdy ja nawet lekko scisne. Co to jest, czy coś mi grozi? Mam to wszystko odkad pamietam... Za miesiac koncze 18 lat. [/code]
 

RMed

New member
Do urologa na USG leć może to nic poważnego ale warto sprawdzić USG nic nie boli :)

Sam miałem taki problemik rok temu wyczułem coś na jądrze (panika i te sprawy no wiecie) :D byłem u 3 urologów i każdy potwierdził diagnozę

Torbiel czyli nic groźnego do obserwacji mogła powstać od urazu lub innych rzeczy.

Nie martw się na zapas bo nie warto wiem to po sobie warto iść do lekarza i się poradzić.

Do wszystkich 3 miałem wizytę bez kolejki :D bo przy wywiadzie przez telefon jak mówiłem że coś wyczuwam jakąś narośl guzek to wszyscy mówili że mam się natychmiast zgłosić :) Oczywiście wszystkie 3 razy byłem prywatnie 3 razy robiłem USG i inne badania.
 

Mefisto

New member
Poszukałem troche w Internecie i nie wiem czy to nie "żylaki powrózka nasiennego" :( Dostane dowód to przejdę się prywatnie do urologa... 17 lat przezyłem to przez te pare miesięcy tez sie nic nie stanie.
 

RMed

New member
Jeżeli torbiel nie jest duży nie ma potrzeby go wycinać ale trzeba kontrolować
przy codziennym myciu czy się nie powiększa.

Masz 17 lat lekarz dowodu nie sprawdza myślę że nie będzie problemu pójść samemu prywatnie jak najszybciej. Nie chcę nic mówić ani straszyć ale różnie może być a po co żyć przez kolejne miesiące w stresie?
 

RMed

New member
Witaj

Oczywiście że prywatnie! Na pierwszą wizytę umów się telefoniczne zadzwoń najlepiej do kilku urologów jeżeli masz taką możliwość koniecznie się spytaj czy w cenie wizyty jest wliczone USG ponieważ niektórzy lekarze liczą sobie za to dodatkowe pieniądze.


Pozdrawiam RMed
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry