• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z erekcją.

tacom

New member
Witajcie.

Mam następujący problem... Jestem 5 miesięcy po obrzezaniu całkowitym, jeszcze do niedawna było tak, że mogłem uprawiać seks nawet do godziny, teraz po 5-10 minutach dochodzę, a jak już dojdę to nie ma opcji na cokolwiek więcej (tak jakby mnie coś blokowało?), lub jest tak, że stanie uprawiam chwile seks (ale nie czuje za wiele) po czym opada. Robiłem badania, testosteron calkowity jak i wolny ok, prolaktyna w normie, estrogen w dolnej granicy, kortyzol ok. Macie jakies sugestie co można zrobić?

Sport również uprawiam, odżywiam się zdrowo.
 

modry

Member
Jesli byloby to na początku to można byłoby się zastanawiać czy przypadkiem nie sa to problemy z przystosowaniem się do nowej sytuacji, a tutaj minęło aż 5 miesięcy. Po wykonaniu obrzezania członek jest o wiele bardziej wrazliwy na bodźcie z uwagi na to, że główka jest najbardziej wrażliwa.
Polecam tutaj

orgasm control na powstrzymanie wytrysku
oraz cum on na ogólną poprawę kondycji ( są to tabletki, które poprawiają i erekcję i zwiekszaja libido).
 

pytanek

Member
Na początek możesz wypróbować sobie chusteczki orgasm control, ewentualnie spray. Tabletki również zbierają dobre opinie ale w ich przypadku trzeba trzymać się regularności. Bo tylko po pewnym czasie regularnego brania jest efekt. Z drugiej strony jest to wygodne bo nie musisz stosować ich przed samym stosunkiem.
 

Podobne tematy

Do góry