• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z erekcją

danieldan

New member
Witam panowie, doszło do pierwszego zbliżenia ale problem w tym że nie mógł stanąć a ja mam 24 lata i nigdy takiego problemu nie miałem. Zawsze wstawał bez problemu nawet można powiedzieć że samoczynne. Ale od jakiegoś dobrego miesiąca jak i trochę dłużej zauważyłem że ma problemy ze wstawaniem podczas masturbacji gdzie średnio raz dziennie jak i dwa wstawał ale szybko opadał ale jakoś się tym nie przejołem od prawie 3 tygodni zauważyłem że ze wstawaniem ciężko ale i popęd zmalał mi streszczenie ale także się tym nie przejołem. Ale gdy doszło do zbliżenia i podczas przytulania czy coś to delikatnie wstawał gdy doszło do zbliżenia on gdy partnera go chwyciła i zaczęła robić "loda" wstał tak do 60% trochę się utrzymał i w sumie podczas gry dalszej wstępnej opadł i stosunek konkrety także się zmył. Gdy w domu o tym myślę to tam coś delikatnie się podnosi ale szybko opada. Jakieś rady tabletki lub coś ? Prowadzę ten sam tryb życia bez zmienny jedynie co zrobiłem to trochę przystrzyglem włosy 😆
 

Podobne tematy

Do góry