• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z bolącym żołędziem podczas dotykania (nie wiedziałem gdzie zadać pytanie)

Status
Zamknięty.

Junxx

New member
Witam. Mam 16 lat. Krótkie wędzidełko akurat mam też. Nigdy nie odkrywałem napletka nawet po masturbacji nie myłem. Zająłem się tym dopiero parę miesięcy temu. Penisa myłem codziennie i masakryczny ból minął. Ale nadal podczas wzwodu na sucho albo gdy o coś pocieram czuje dyskomfort. Masturbowałem się zawsze z przykrytym wiec jeśli chodzi o to, żeby dojść to tylko tak. Z odkrytym napletkiem chodzę już jakiś miesiąc ale znacznej poprawy nie ma do tego dodam, że podczas próby masturbacji jeszcze 3 tygodnie temu bo masturbację rzuciłem w diabli (był to mój bardo duży problem) Czułem nieprzyjemne łaskotki i impulsy przez które nie było by mowy o wytrysku. A erekcja zaraz opadała. Czy to jest wina jakiejś infekcji? Stan zapalny? Powiem, że moja cewka wygląda jakby tak lekko nabrzmiała nie jest w kształcie dziurki ale nie boli mnie a oddaję mocz normalnie. Nie chcę żyć z myślą, że jeśli kiedyś dojdzie do stosunku to będę miał wciąż ten sam problem. Doradzi mi ktoś co jest grane?

Ta masturbacja 3 tygodnie temu i te łaskotki tyczyły się tego, że miałem gołą żołądź (odkryty napletek)

Moja wina. Nie zauważyłem zakładki "inne" tam powinien znaleźć się ten wątek.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry