• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem - rana

Janusz12

New member
Witam, jestem 8 dni po zabiegu plastyki napletka. Operacja wykonana była w NFZ i przebiegła bez komplikacji. 6 dnia po operacji wypadł mi jeden szew (prawdopodobnie przez silny wzwód), a w jego miejscu pojawiła się rana(dziura?). Nie jest co prawda zbyt rozległą, nie krwawi, ani nie powoduje bólu. Martwię się jednak, że może ona mieć wpływ na gojenie się penisa. Zastanawiam się czy iść z tym do lekarza czy po prostu poczekać i zobaczyć jak to się dalej potoczy. Stosuje się do wszystkich zaleceń lekarza tj. wzmożona higiena i stosowanie maści antybakteryjnej.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!
 

Ronon4949

New member
Cześć, miałem robione obrzezanie low & tight, pierwszy szew puścił mi po 5 dniach jak się nie mylę i na drugi dzień zauważyłem otwarta ranę, ale doczekałem i już praktycznie się zagoilo, dodam że jestem 26 dni około po obrzezaniu i nadal widać że ranka jest w tym miejscu ale praktycznie zagojona, a reszta szwów odpadło, jest elegancko, także myślę że nie masz się czym martwić, daj sobie czasu, myj sama woda, ja tak robiłem, po myciu preparat oczyszczający i maść, tak co wieczór przed spaniem i rano przed wyjściem
 
Do góry