• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem podczas masturbacji z odkrytym napletkiem.

Junxx

New member
Cześć. Od zawsze masturbowałem się z przykrytym napletkiem i przy tym ściskałem penisa. Nie dbałem kiedyś o higienę penisa i boję się, że zostały mi jakieś różne infekcję. Gdy próbuje masturbować się z odkrytym napletkiem podczas wzwodu to mam dziwne impulsy na penisie i łaskotki które uginają mi nogi i nie jest to przyjemne. Jak sobie z tym poradzić? Ciężko mi jest wgl dojść podczas masturbacji z odkrytym napletkiem. Jeszcze dodam, że dziewczyna chce mi dobrze zrobić ręką a przecież będzie lipa jak mnie takie impulsy i gilgotki będą łapać. To wina wieloletniej masturbacji z przykrytym napletkiem jakiejś infekcji czy wrażliwości żołędzia? Pomoocy
 

luki92

New member
Cześć.
Z tego co usiłowałem sobie przypomnieć to ze mną było dokładnie tak samo. Pamiętam jak masturbowałem się z odkrytą żołędzią i ją drażniłem ręką to po chwili miałem takie same odczucia jak ty. Później zacząłem masturbować się z kremem nawilżającym, aby zmniejszyć doznania. Teraz już tak nie mam i szczerze mówiąc to mi tego brakuje. Teraz staram się ograniczać masturbację. Nie oszukujmy się człowiek po pewnym czasie przyzwyczaja się do pewnych bodźców, a oczekiwania ma dalej takie same. Kilkukrotnie spotkałem się na forum z problemami osób, które nie mają erekcji podczas zbliżenia z dziewczyną. Natomiast gdy chcą zaspokoić siebie samych wszystko działa jak powinno.
Dbaj o swoją higienę, zsuwaj napletek i myj dokładnie penisa. Wszystko będzie (jest) dobrze. Powodzenia w relacjach z dziewczynami.
 

luki92

New member
W zasadzie to samo przeszło. Może dlatego, że przez pewien czas chodziłem z odkrytą główką. Nic nie kombinuj, po prostu daj sobie więcej czasu.
 

Junxx

New member
Okej. Ja nigdy nie chodziłem z odkrytą główka i niezbyt dbalem o higiene. Stawiam ze mogła mi pozostać jakaś infekcja i to też to spowodowało. I pójdę do urologa. Ale np gdy dotykam palcami zoledzia to są straszne nieprzyjemne laskotki A gdy na przykład nadgarstkiem żeby sprawdzić to wtedy nie gilgocze więc nie wiem o co chodzi
 

Junxx

New member
Chodzę od paru dni z odkrytym napletkiem i jak staram sie masturbowac z odkrytym to nadal mam takie odczucia. Ale chyba mam odpowiedź na to. To jest pół na pół. Jak dotykam to trochę mnie boli a trochę dostaję takich nieprzyjemnych łaskotek. Czy uważasz, żę dalsze chodzenie z odkrytym napletkiem i pojscie do lekarza i wyleczenie jakis infekcji pomoze? Zawsze chodzilem z przykrytym napletkiem od urodzenia to moze tego to jest wina wlasnie.
 

Junxx

New member
Okej po miesiącu chodzenia stwierdzam, że łaskotki aż tak nie dokuczają a stały się bardziej przyjemne. Od miesiąca się nie masturbuje a doprowadziłem penisa do wzwodu i sprawdziłem z jakimś żelem czy nadal są i niby są ale nie aż tak bardzo jak wcześniej. A co do dziewczyn to wyglada mniej wiecej teraz tak. Poznalem dziewczyne i wszystko sie mega super układa poza jedna kwestią. Gdy ona mi to robi musi użyć mojej techniki żeby dojść czyli szybsze ruchy ale niekonecznie musi wtedy sciskac penisa jak ja. Dodam tez ze gdy robię to sam potrafie dojsc w minute a gdy ona mi to robi to potrzebowałem więcej czasu i to było bardzo odczuwalne. Jeśli chodzi o seks oralny to nie czułem na penisie żadnej przyjemności. Troche sie tym zmartwiłem ale wiem co jest grane. 4 letnia masturbacja. Zastanawiam sie nad zakodowanymi reakcjami na bodzce seksualne. A moze potrzeba czasu brak masturbacji a do tego dziewczyna ktora zaczeła by mi to robic a nie ja sam? Nie wiem ale wiem ze chce isc z ta sprawa do seksuologa zeby pokierował mnie o co chodzi. A co do łaskotek to do urologa bo wydaje mi sie ze to wina jakiejs infekcji albo czegos.
 

luki92

New member
Ile masz lat? No widzisz - powoli wszystko się normuje. Tak to właśnie jest z tą masturbacją - jak się przyzwyczaisz do pewnych bodźców to później może tak być jak opisujesz. Nie wiem jak często się masturbowałeś, ale proponuję ją odstawiać w małych krokach. Chyba, że masz na tyle silny charakter, że nie będziesz miał z tym kłopotu. Jeśli podejrzewasz u siebie jakąś infekcję to dobrym pomysłem jest konsultacja z urologiem. Proponuje zmienić kosmetyki do mycia. Używaj żelu do higieny intymnej. Po umyciu wycieraj dokładnie penisa do sucha przed naciągnięciem napletka na żołądź.
 
Do góry