• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek się zawija + problem z odciągnięciem napletka podczas wzwodu

MawoQ

New member
Cześć wszystkim
Mam 24 lat i borykam się z pewnymi ”problemami”. Pierwszy problem który mnie nurtuje dotyczy tego, że napletek w zwodzie sam nie wraca na swoje miejsce tylko się „roluje(?)” i odkrywa cały czas jakąś część żołędzi (Zdjecie,Zdjęcie). Drugi problem jest taki że w zwodzie gdy chce ściągnąć cały napletek to odczuwam lekki dyskomfort i muszę użyć trochę „siły” żeby odciągnąć napletek do samego końca (Zdjęcie) - bez wzwodu napletek schodzi bardzo dobrze jednak jak wraca to i tak się znowu roluje.
 

Dawid88

Member
Jeśli nie możesz zsunąć dalej niż na 3 zdjęciu to masz stulejkę. Napletek ma się luźno zsuwać i odsłaniać całą żołądź w pełnym wzwodzie.
 

MawoQ

New member
Hej, dzięki za odpowiedź. Mogę go ściągnąć dalej ale po prostu muszę użyć trochę siły i czuję leciutki ból. A co z tym „zawijaniem się” napletka, to normalne, ze nie chce sam wrócić na miejsce?
 

Dawid88

Member
Jeśli czujesz ból to nie jest ok, wygląda na to, że jest za ciasno, musisz użyć siły żeby zsunąć i coś jest nie tak gdy wraca.
 

drj

Member
Hej, dzięki za odpowiedź. Mogę go ściągnąć dalej ale po prostu muszę użyć trochę siły i czuję leciutki ból. A co z tym „zawijaniem się” napletka, to normalne, ze nie chce sam wrócić na
A po ściągnięciu poniżej żołędzi (w rowku) mocno uciska w czasie wzwodu? Sam napletek wraca (zasłania zołędź z powrotem?) ?
jak zachowuje się w czasie stosunku/masturbacji? Jakieś dolegliwości bólowe?
 

MawoQ

New member
Nie czuję żeby mocno uciskał, po prostu dyskomfort. Napletek nie wraca na miejsce tylko cały czas odsłania jakaś część żołędzi (zdjęcie 1 oraz 2 w pierwszym poście) i wygląda jakby się rolował. Co do masturbacji to nie ściągam go tylko „bawię się” z nałożonym napletkiem.
 
  • Like
Reactions: drj

drj

Member
Może masz niewielkie zwężenie napletka na końcu. A zawija się też przy dobrym nawilżeniu? Może to kwestia właśnie nawilżenia, które rozwiąże problem ;)
 

Dawid88

Member
No to może właśnie zacznij go zsuwać całkowicie stosując nawilżenie i masturbować się ze zsuniętym i to rolowanie się ułoży.
 
  • Like
Reactions: drj
Do góry