• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem po zabiegu

wowerpower

New member
Nie chciało mi się odklejać plastra :(
 

nope

Well-known member
Nie wyglada zeby coś było nie tak ogólnie. Czyli twierdzisz ze wedzidelko jest zle usuniete ? Ja bym poczekał jeszcze troche czasu na spokojnie. Ani nie widac ucisku wokol blizny ani nie widac zeby bylo krótko od wedzidelka.
 

wowerpower

New member
Na zdjęciu wygląda jakby wszystko było ok, spróbuję zrobić jeszcze z innego ujęcia. Z resztą nie wiem czy to w ogóle będzie widoczne na zdjęciu :)
 

wowerpower

New member
Ja mam zrobione częściowe, żeby nakleić plaster muszę zsunąć napletek, on się potem i tak czasami sam spowrotem zwija razem z plastrem więc noszenie go w moim przypadku nie jest zbyt proste..
 

Krystiankendroj

Active member
"Napletek to fałd skórny, stanowiący ruchome pokrycie żołędzi prącia . W jego budowie wyróżnia się blaszkę zewnętrzną oraz wewnętrzną, przy czym blaszka wewnętrzna oraz skóra żołędzi pokrytej fałdem przybierają postać błony śluzowej. Napletek jest połączony z żołędzią za pomocą wędzidełka" a takie informacje? Wiele ludzi też tutaj o tym mówiło,
 

nope

Well-known member
Po wykonaniu obrzezania skóra ta rogowacieje i już nie pełni takiej funkcji jak wcześniej. Skóra twardnieje, wysycha i rogowacieje. Przegoogluj proces keratynizacji po obrzezaniu. A co do plastrow to ja nawet kleiłem je w miejscu gdzie było usuwane wędzidełko.
 

wowerpower

New member
Mnie jedynie co martwi, że przy pełnym wzwodzie dalej czuje jak wędzidełko ciągnie mi penisa w dół. Głównie przy obrzezaniu chodziło mi o efekt zsuniecia się całego napletka wzdłuż. Czuję, że będzie mnie czekać poprawka u Tondela :). Plastry naklejam tak czy siak co jakiś czas.
 

Podobne tematy

Do góry