• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem po zabiegu

wowerpower

New member
Cześć,

Śledzę forum od dawna i czytam posty, ale nie miałem potrzeby zakładać tematu bo u mnie p ozabiegu w sumie wsyzstko było ok.
Mialem stulejke minimalna, bardziej za któtkie wędzidełko, ale dla lepszego efektu postanowiłem zrobić częsciowe obrzezanie.
Niestety trafiłem tu dopiero po zabiegu i nie słyszałem o dr Tondelu(jestem z poznania), ale co do samego zabiegu nie moge sie przyczepić bo był on wykonany dobrze.

Dzisiaj mija 24dzień od zabiegu, zostalo mi może 5 szwów i dzisiaj zabrałem sie za ich ogladanie. Zauważyłem, że spod skóry wystaje mi cieniutki szew, jedna niteczka, która siedzi tak mocno, że nie jestem w stanie usunąć ją pensetą (nie wiem może w środku znajduje się supełek). I co mam z tym fantem teraz zrobić? Czy ten szew wyjdzi sam czy istnieje ryzyko, że może zostać pod skórą? Rozumiem, że nie mam co go ciągnąć na siłe bo może to mieć kiepski skutek.

Dziękuje za rady :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak pod skórą moze byc supełek? Supełek to robi lekarz więc pod skórą go zrobić przecież nie mógł. Wybierz się do swojego ośrodka zdrowia i ci piguła wyjmie.
 

wowerpower

New member
No właśnie nie wiem jakim cudem, trzyma się tak mocno, że nie ma opcji go wyciągnąć. Jest też drugi który ma supełek tak głeboko w skórze, że nie mam możliwosci się do niego dostać. Nie wiem czy mam umawiac kolejna wizyte u doktora, który robił mi zabieg bo koszt takiej wizyty to niestety 300zł...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wowerpower

New member

 

Trolo

Well-known member
Jeżeli jak twierdzisz masz w skórze zarośnięte szwy to nie pozostaje nic innego jak nacięcie miejsca i jego usunięcie.
 

Trolo

Well-known member
Trudno powiedzieć do dokładnie będzie robione. Zwykle szwów nie wyciąga się w znieczuleniu, a w Twoim przypadku ewentualnie w miejscowym i może być konieczne ponowne zszycie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Podjedź do rodzinnego niech zobaczy, możliwe że trzeba mocniej szarpnąć by wyjąć a ty tego sam nie zrobisz. Lekarz zerknie i ci powie czy można zwyczajnie wyjąć czy nie. Troche ponad 3 tygodnie to nie jest jakiś długi czas by szwy się wrosły na stałe.
 

wowerpower

New member
Jestem umowiony na wtorek do mojego urologa, ktory to robił. Mam nadzieje, że te 3 dni nie będą miały ogromnego znaczenia - to najwcześniejszy termin.
Probowałem te szwy wyjąć dość mocno, ale nie da się . Nie chce zrobić sobie większej krzywdy.
 

wowerpower

New member
Dzisiaj idę na wizytę do lekarza o 18 i dam znać co się wydarzyło. Niestety przez te 3 dni nic się nie zmie ilo, szwy nie chcą puścić dodatkowo jeden z przodu schował się tak, że przez chwilę już myślałem, że wypadł. Obym nie wrócił z tym samym co prawie miesiąc temu po wizycie :).
 

wowerpower

New member
Wróciłem z wizyty. Mimo, że nie ufam lekarzowi do końca to się go posłucham. Twierdzi, że szwy się rozpuszczą w ciągu tygodnia u, że wszystko jest już prawie ładnie zagojone. Przyciął ta jedna nitkę, wziął 300zł i odesłał do domu. Na razie czekam i będę oglądał :)
 

wowerpower

New member
Witam po kilkunastu dniach.
Szwy chyba się rozpuściły (jeden na pewno) drugi w miejscu wędzidełka chyba też chociaż czuje tam lekki ucisk.
Ale niestety zacząłem ostatnio już bez problemu testować sprzęt i została spaprana robota z wędzidełkiem (w sumie to był mój główny powód wizyty u lekarza). Napletek zsuwa się bez problemu za żołądź ale dalej ma już silny opór, wczoraj w trakcie seksu powodowało to nawet delikatny ból. Myślicie, że będzie dało się to jakoś wyćwiczyć?
Napisałem już awaryjnie wiadomość do dr. Tondela w sprawie ewentualnej poprawki.
 

Krystiankendroj

Active member
To nie jest źle jakoś zrobione , z czasem ci się to porozciągać i te blizny zmiekkna , po zabiegu świeżo zazwyczaj zawsze coś ciągnie czy boli
Dość długo to trwa , narazie zostaw i nic nie poprawiaj , kup plastry na blizny i przyklejaj
 

Podobne tematy

Do góry