• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem nastolatka

Dominik2222

New member
Witam, mam 15 lat lat, jutro mam badanie bilansowe i pytanie czy będą sprawdzać co mam w majtkach? Mój penis jest strasznie mały i czy to nie jest jakaś choroba? Wstyd mi będzie pokazać się przy mamie i lekarzu, a nie jestem pewny czy więcej takich badań mi nie zaleci lekarz bo się nie rozwijam czy coś. Czytałem o tych badaniach i jedni piszą że trzeba się rozebrać a inno że nie i już sam nie wiem, rozmawiałem o tym z mamą to tylko powiedziała "i co z tego że będziesz musiał się pokazać? to tylko badanie". Może ktoś mi napisać jak to wygląda i czy koniecznie musi być rodzic na tym badaniu?
 

Trolo

Well-known member
Rodzic może być, ale przecież będziesz mógł obrócić się tyłem i pokazać lekarzowi penisa. O ile w ogóle do tego dojdzie bo lekarz może zapytać czy "tam wszystko ok", a ty powiesz, że tak i na tym się zakończy. Ważna sprawa czy zsuwasz napletek w spoczynku i we wzwodzie. To jest w tym momencie najważniejsza sprawa. Jak jest u ciebie?
 

nope

Well-known member
Wlasnie w takich sytuacjach uwazam ze takich ludzi sie powinno badac w mlodym wieku. Jakbym zostal dobrze zbadany to bylbym po zabiegu duzo wczesniej a nie w wieku 21 lat ;)
 

Dominik2222

New member
napletka zsuwam normalnie, tylko martwi mnie ten problem z wielkością penisa i jąder, a najbardziej obecność mamy, byłem nie raz z mamą u tej pani doktor bo jest tylko jeden u nas w mieście bo jest małe, zawsze chciała żeby rodzic był przy badaniu, ale chodziliśmy jak byłem chory czyli gorączka czy tam kaszel. A ile trwa takie badanie?
 

Trolo

Well-known member
No to pewnie kwestia dojrzewania. Jak się ma 15 lat to penis nie jest jeszcze nie wiadomo jaki. Skąd w ogóle pomysł, ze jest mały ile ma cm? To ze w spoczynku jest mały to sie tym nie przejmuj. Ważniejsze jaki jest jak stanie. A może zaczniesz dojrzewać i urosnie wszystko. Jądra tez nie urosnąCi nie wiadomo jak wielkie jak jaja strusie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry