• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem czy nie? Za krótkie wędzidełko

Holender

New member
Witam
Mam 18 lat i taki problem.Otóż taki problem ,gdy penis jest w opadzie normalnie mogę zdjąć z niego skórę, gdy stoi mogę to zrobić ale musze się strasznie nameczyć i da się sciagnac jedynie pod żołądź... za krótkie jest wędzidełko? Jakieś ćwiczenia na to czy pozostaje jedynie operacja?
Jak się masturbowałem nigdy nie ściagałem skóry z napletka tzn tak lekko nigdy do końca....
Dodam również że jeśli zostawie bez podtrzymania reka to skóra ucieka do góry choć tylko niekiedy...
Gdy np masturbuje się to nawet jeśli stanie mi już penis to i tak skóre musze sciagac sam a nie np jak na filmach ona sama schodzi z zołędzia..








Prosze o pomoc nie wiem co robić..


aaa i czy to napewno nie jest stulejka?
 

pzfcb1990

New member
Moim zdaniem zbyt krótkie wędzidełko-> zabieg + częściowa stulejka-> ćwiczenia rozciągające/zabieg. Może ktoś jeszcze się wypowie :)
 

tryku91

New member
Witam

Miałem dokladnie tak samo, skonczylo sie na wyzdluzeniu wedzidelka i plastyce naplatka.
Nie wahaj się tylko idz po opinie do lekarza ;) niczym nie ryzykujesz mozesz jedynie zyskac, Pozdrawiam
 

bezczel

New member
Max do 3 miesięcy i zapomnisz że coś miałeś robione. Po 1 miesiącu już wszystko jest super wygojone ale to zalezy od organizmu.
 

Podobne tematy

Do góry