• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem czy nie ?

Samuraj

New member
Nie wiedziałem gdzie dodać ten temat więc dodaje go tutaj

Dzień Dobry,Mam takie problemy czy też nie a mianowicie :

1.Napletek podczas wzwodu schodzi tylko za pomocą ręki.Dobrze czy źle ?
2.Napletek podczas wzwodu schodzi do rowka i zostaje tam z taką nie wielką fałdką skury.Będzie mi to przeszkadzało to w czasie stosunku z kobietą ?

Dodam też że zachowanie higieny nie jest problemem ponieważ Napletek schodzi bez bólu i innych nieudogodnień. Wiek 16 lat jak coś.
 

oxis

Member
Moim zdaniem, skoro nie ma bólu, możesz być spokojny.
Skoro schodzi aż do rowka, to nie ma stulejki.
Nie martw się! :)
 

Samuraj

New member
A on sie z czasem rozciągnie ? Z tego co czytałem to mam w obwodzie tyle co mężczyzna który już ma za sobą okres dojrzewania.A wędzidełko nie jest na maksa naciągnięte gdy naciągnę napletek do rowka tak jak na zdj
 

oxis

Member
Na zdjęciu wszystko ładnie wygląda.Owszem, z czasem wszystko staje się luźniejsze ( sprzęt trochę się zużywa po latach)
Ta odrobina pofałdowanej skóry po ściągnięciu napletka do rowka, to jak najbardziej zwykła rzecz.
Jeśli nie ma bólu i dyskomfortu podczas seksu i masturbacji, to nie ma czym się przejmować.
Pamiętaj, że każdy penis jest inny i nie ma jedynego słusznego wzorca.Najważniejsze żebyś Ty był z niego zadowolony i potrafił czerpać radość z seksu. A to tkwi w głowie przede wszystkim!
Aby wyćwiczyć i rozciągnąć ten niby za ciasny pierścień ( bo nie ma pewności, czy tak jest rzeczywiście) możesz masturbować się , używając oliwki w żelu (johnsons baby oil gel). Połączysz przyjemne z pożytecznym.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Widać że pierścień napletka jest ciasny bo aż robi sie biały. I nie, nie jest to normalne jak ktoś napisał. Tak samo mało prawdopodobne aby się z wiekiem rozluznilo od używania. Każdy fiut jest inny ale każdy powinien działać prawidłowo. Napletek powinien zejść w miarę luźno. Jego otwór powinien być taki jak grubość fiuta w wzwodzie aby mógł swobodnie się poruszać. Jeżeli tak się nie dzieje to jest to jakas dysfunkcja. Z jedną da się żyć z inną nie. Jeżeli teraz jest ciasno to może być gorzej. Widać że robi się biały pierścień, czyli jest mocno rozciągnięty, przez to mogą powstawać mikro pęknięcia skóry, a stąd już z gorki do jeszcze ciasniejszego napletka.
 

Podobne tematy

Do góry