• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem 16-to latka

Berek

New member
Witam , mam 16 lat
Nie wiem co mam zrobić z faktem
Mówiąc szczerze nigdy nie odsłaniałem żołedźa gdyż myślałem ze w odpowiednim czasie sam się "wypuści na wolność"
Masturbacja przebiega bez problemów
Boje się że przez to bedę miał tzw stulejkę
Rownież boje się że próbujac zdjąć skórę uszkodze członka w jakiś sposób
Czy to już stulejka czy jeszcze mogę bez problemów wielkich zdjąć po raz pierwszy?
 

Kimish

New member
Co za pytanie...pewnie że ściągaj i jak zacznie cię boleć to coś nie tak. Nie nie uszkodzisz członka zdejmując napletek, chyba że rzeczywiście masz stulejkę i zaczniesz ciągnąć na siłę. Ale normalnie siadaj i ściągaj. Im szybciej tym lepiej
 

Trolo

Well-known member
Przede wszystkim powinieneś zacząć od usunięcia napletka w trakcie spoczynku czyli najzwyczajniej wtedy kiedy penis Ci nie stoi. Jeżeli będziesz napotykał jakieś problemy, albo będziesz się bał co dalej zrobić to w tym momencie, w którym się zatrzymasz zrób zdjęcie wstaw na imgur.com i wrzuć link na forum. Jeżeli w spoczynku pójdzie dobrze to przede wszystkim umyj penisa pod napletkiem - jeżeli nigdy jego tego nie robiłeś i spróbuj zsunąć napletek we wzwodzie. Analogicznie do poprzedniej sytuacji jeżeli napotkasz jakieś problem albo będziesz czegoś się bał, zrób zdjęcie wstaw na forum będziemy dalej myśleć i pomagać. Pamiętaj nic na siłę.
 

Berek

New member
W stanie spoczynku gdy próbowałem wyciagnąć zaczęło boleć (ale nie na siłe robione) i pózniej przestało boleć (lekko piec) po jakiejś godzinie czy dwóch
Co teraz zrobić?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ściągać dalej. Rob to najlepiej w wannie, woda pomoze by szlo latwiej. Jak sie nie da to masz stulejke (pewnie na wlasne życzenie skoro nigdy nie probowales ściągać)
 

user842

Member
Z tego co mówisz wynika, że prawdopodobnie masz stulejkę lub ewentualnie napletek sklejony z żołędzią. Łatwiej byłoby ocenić gdybyś wrzucił zdjęcia na imgur.

Jeśli napletek jest sklejony z żołędzią, to przez regularne ćwiczenia powinno się udać go odkleić.
Jeśli napletek nie jest sklejony, ale jest za wąski, żeby go ściągnąć, to jest to stulejka. W lekkich przypadkach jest często możliwe rozciągnięcie napletka regularnymi ćwiczeniami, ale jeśli jest bardzo wąski, to niezbędny będzie zabieg u urologa (plastyka napletka lub obrzezanie).

Najlepiej byłoby się skonsultować z urologiem, to by rozwiało wszystkie wątpliwości.
 

Podobne tematy

Do góry