• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Preparaty zwiększejace doznania , usztywniające penisa itp ?

Krzysiek1988

New member
Witam jako , że mam taki problem ostatnio. Otóż kiedy moja partnerka bawi się moim małym to on najbardziej staję tylko na początku ale i tak nie do końca. Nie jest sztywny. Później wylatuje z niego ten śluz i już później lipa. A jak wiadome idzie sylwester i trzeba być przygotowanym i nie ma ,że nie da rady. Więc przeglądam allegro i zainteresowały mnie nie drogie spraye którymi 2-3 razy psika się małego i ponoć staje i twardnieje. Jako , że nigdy takich środków nie używałem i nie jestem jakimś ruchaczem chciałbym zaczerpnąć porad od Was - może stosowaliście jakieś preparaty aby stanął i ten stan wzwodu utrzymał się aż do końca stosunku ? Ogólnie mam straszną ochotę na sex przebywając z nią lecz mój penis jest sflaczały. Stresować się nie stresuję bo normalnie do sprawy podchodzę. Macie jakieś sprawdzone preparaty które działają od razu po użyciu ? Np. W sylwka sobie psikam lub połykam i do dzieła? Co sądzicie o tych sprayach ? Nie podrażni to małego lub coś ? I zaznaczam , że ja nie chce środków na impotencje czy coś. Chcę tylko aby stał jak trzeba.


http://allegro.pl/chcesz-poruchac-brak- ... 34644.html


Tutaj dałem link do przykładowego spraya.
 

hesome

New member
Moze przyczyna tego jest ogolnie niezdrowy tryb zycia (odzywianie, brak ruchu), stres, nerwy na codzien (praca/szkola/dom)?
Po co od razu bawic sie chemia :)
 

Podobne tematy

Do góry