• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prawie 7 miesiecy po zabiegu

MKD

Active member
Minelo juz prawie 7 miesiecy po zabiegu metoda klasyczna hight tight.

miesiac rekonwalescencji, pierwszy seks rewelacja a pozniej tragedia 2-3 minuty i koniec - bardzo czule miejsce po wedzidelku.
Na tyle czule, ze no nie dalo sie wyrobic xd

przed zabiegiem moglem wytrzymac duuuzo dluzej nie bylo z tym problemow.

teraz jestem 7 miesiecy po, aktualnie nie uprawiamy z partnerka seksu wiec uzywam atrapy. Od jakis 3 tygodni zauwazylem u siebie znaczne moze nie pogorszenie czulosci ale pogorszenie mozliwosci szybkiego dojscia.

nie wazne co bym nie robil punkt wejsciowy to jakies 8 minut, raz potrzebowalem 20.
Problemow z erekcja nigdy nie mialem i nie mam. Nawet mam w druga strone bo staje na zawolanie.

zastanawiam sie czy ktos mial lub ma podobnie, ze po 6-7 miesiacach nastapila taka zmiana.

tak jak no nie moglem przez jakis czas wytrzymac dluzej niz te 3 minuty tak teraz potrzebuje chociaz tych 7-8 minut i to takiej dosc intensywnej stymulacji.
 

AGv

Active member
Minelo juz prawie 7 miesiecy po zabiegu metoda klasyczna hight tight.

miesiac rekonwalescencji, pierwszy seks rewelacja a pozniej tragedia 2-3 minuty i koniec - bardzo czule miejsce po wedzidelku.
Na tyle czule, ze no nie dalo sie wyrobic xd

przed zabiegiem moglem wytrzymac duuuzo dluzej nie bylo z tym problemow.

teraz jestem 7 miesiecy po, aktualnie nie uprawiamy z partnerka seksu wiec uzywam atrapy. Od jakis 3 tygodni zauwazylem u siebie znaczne moze nie pogorszenie czulosci ale pogorszenie mozliwosci szybkiego dojscia.

nie wazne co bym nie robil punkt wejsciowy to jakies 8 minut, raz potrzebowalem 20.
Problemow z erekcja nigdy nie mialem i nie mam. Nawet mam w druga strone bo staje na zawolanie.

zastanawiam sie czy ktos mial lub ma podobnie, ze po 6-7 miesiacach nastapila taka zmiana.

tak jak no nie moglem przez jakis czas wytrzymac dluzej niz te 3 minuty tak teraz potrzebuje chociaz tych 7-8 minut i to takiej dosc intensywnej stymulacji.
 

MKD

Active member
Niestety nie da sie edytowac postow w telefonie.

tutaj widze zaleznosc wzgledem obrzezanja calkowitego. Czas jaki potrzebuje zwiekszal sie i zwiekszal stopniowo ale jakos ostatnio w sumie zauwazylem duzy wzrost albo po prostu nie zauwazylem, ze to sie dzieje.

zastanawia mnie to czy jest to efekt finalny czy za chwile bede sie musial naprawde stara zeby dojsc…
 

MKD

Active member
Podczas seksu z kobieta czy to normalnego czy analnego - mielismy okazje sporobowac 2 tygodnie temu aktualnie nie ma czasu za duzo na glowie bylo to samo ;) Mial byc szybki numerek no i bylo... 10 minut machania mimo ze miala byc szybka akcja
 

nope

Well-known member
Mysle ze wszystko kwestia głowy. Sam powiedziales ze seksu ostatnio nie uprawiales bo duzo rzeczy na glowie. Mniej stresu , mniej problemow = lepsze wspolzycie. Ja bym sie nie przejmował
 

Podobne tematy

Do góry