• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prawie 3miesiace po zabiegu obrzezania po

nope

Well-known member
O panie, myślę,że miesiąc minimum. Czasem wydaje się,że można szybciej jednak jest to błędne myślenie. Dużo osób tutaj miało jakieś powikłanie,kiedy szybko zaczęli. Z mojego punktu widzenia, u mnie proces gojenia trwał dosyć długo. Sądzę,że ciągle mi się jeszcze w zasadzie ,,goi,,
Pełen efekt będzie myślę,że po roku.
Pełny efekt z reguły jest po roku od obrzezania. Do 1 roku blizna najszybciej sie zmienia i najwiecej sie dzieje.
 
Okłady z kory dębu robiłem, ale bez efektów. Od wczoraj moczę w ciepłej wodzie z szarym mydłem i czekamy na efekty.
U mnie z ta opuchlizna jest tak, że przez sen schodzi a gdy pochodzę 5 minut to znowu się pojawia. Pewnie w pozycji pionowej wszystko spływa.
 

cichy13

Active member
Okłady z kory dębu robiłem, ale bez efektów. Od wczoraj moczę w ciepłej wodzie z szarym mydłem i czekamy na efekty.
U mnie z ta opuchlizna jest tak, że przez sen schodzi a gdy pochodzę 5 minut to znowu się pojawia. Pewnie w pozycji pionowej wszystko spływa.
Mi strasznie pomaga jak mam go przyklejonego do brzucha. Totalnie wtedy spada ta opuchlizna już od kilku dni jej nie miałem.
 

Benek42

New member
Zabieg wykonany 11maja.
Myślę,że jest ok a będzie tylko lepiej.
 
Zabieg wykonany 11maja.
Myślę,że jest ok a będzie tylko lepiej.
Tu wygląda naprawdę dobrze.
 

Sebix92

Active member
Zabieg wykonany 11maja.
Myślę,że jest ok a będzie tylko lepiej.
Kto robił zabieg?
 
Teraz wygląda lux
(y)
Czyli u ciebie zaczęła limfa odpływać po jakichś 4 miesiącach ? Czyli jest nadzieja i dla mnie, bo właśnie stuknął drugi miesiąc i mam dokładnie taką samą oponkę. Czasami sobie odpłynie, czasami się powiększy, ale póki co, ciągle jest
 

Podobne tematy

Do góry