• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prawie 3 dni po :)!

Hazz18

New member
Siema ! Wszyscy piszą, chwala się, wspierają innych, polecają lekarzy to i Ja :) szukałem dlugo dobrego lekarza, a to dlatego, ze nie pozwalałem nawet sprzętu dotknąć. Trafiłem ! Facet w średnim wieku z Poznania, jeździ po południowej Wielkopolsce, A. Kułakowski, wizyta 1 obejrzał zbadał mi nawet nerki, pęcherz nie dotykał tylko się przyjrzal i mowi pełen zabieg, pot mnie zalał ale no trzeba to trzeba, poszedłem tam dla kogos i zrobiłem to tez dla kogos :) śpi teraz obok mnie bo jutro idzie do pracy, a ja się kuruje :) Opisze zabieg lekarz widział ze bardzo to przeżywam wiec polecił mi coś na nerwy zabrać pożyczyłem Alprox od znajomej i zapisał mi uwaga !!! ELMA ! Maść znieczulajaca już do zabiegu idąc nie czułem dydola napletka, super sprawa to jest ! Ja chciałem zapłacić za narkozę ale lekarz tak uczciwy i porządny ze powiedział wprost po co ładować w to kasę. Zabieg z miejscowym zrobiony w Luboniu pod Poznaniem (Lumedica) 1500 zł ale lux. 1 dawka znieczulenia nie zadziałała super podali druga i zapomniałem gdzie jestem, gadaliśmy o netflixie, żartowaliśmy itp. Nie ma za dużo co czytać bo ja się naczytałem a zupełnie co inne się tam działo. Musicie znaleźć dobrego lekarza a reszta sama się potoczy. Jest obrzęk i będzie. Ale już odliczam dni do no wiecie :) jutro idę do kontroli, powodzenia Wam zycze i ruszcie du** zamiast czytać :) kobiety idą rodzic bez znieczulenia, czasem musza czekać 3 miechy za seksem. Jak ktos ma pytania to dawać
 

Anonim54321

New member
Gratuluje decyzji i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Oby nastrój nie zmienił się po pierwszych testach małego, bo czasami jest różnie.
 

Podobne tematy

Do góry