• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poznałem dziewczynę bez szkoły

quixnekim

New member
Poznałem pewną kobietę(22l), piękna, inteligentna, świetnie się dogadujemy, lecz jak się okazało nie ma ona nawet średniego wykształcenia. Chodziła do profilowanego liceum medycznego, ale musiała zrezygnować ze szkoły z powodu problemów rodzinnych. Nie wiem co robić. Przeszkadzałby Wam taki fakt?
 

alfred666

New member
Myśl samodzielnie. Z takiego krótkiego opisu oczekujesz porad co do życiowych porad na forum dot. głównie członków męskich? Ty ją znasz, nie my...
 

quixnekim

New member
Myśl samodzielnie. Z takiego krótkiego opisu oczekujesz porad co do życiowych porad na forum dot. głównie członków męskich? Ty ją znasz, nie my...

Chciałem się tylko poradzić. Gdybyście się zakochali przeszkadzałoby to Wam?
I wiem, przepraszam, że piszę to na forum o takiej tematyce.
 

oxis

Member
Gdybyście się zakochali przeszkadzałoby to Wam?
Nie przeszkadzałoby mi to.Prawdziwa miłość to jest coś, co burzy wszelkie przeszkody,granice. I zdarza się naprawdę rzadko. Jeśli natrafiłeś na nią, to nie zmarnuj tej szansy, przejmując się świadectwami ze szkół.
 

OleQ

New member
Jejku mi nigdy taka myśl by nie przeszła przez głowę, na jej miejscu gdybym coś takiego się dowiedział w życiu bym z Tobą nie był jeśli najważniejsze dla Ciebie to jest to jaką ktoś szkołę skończył.
 

stephan

New member
Trochę dziwne podejście. Jeśli masz o czym z nią gadać i tak jak mówisz jest inteligentna, a poza tym ma inne zalety, które Tobie odpowiadają, to w czym problem? Nie musisz rozmawiać z nią na tematy medyczne, bo do takiego liceum chodziła. Jeśli laska ma pasję i nie jest pustakiem, to szkoła nie jest jej potrzebna.
 
Skoro jest inteligentna to w czym problem? W dzisiejszych czasach dyplomy nie odzwierciedlają wiedzy ani nie sa miernikiem inteligencji.

Tym bardziej, że przerwała naukę z powodów rodzinnych a nie z lenistwa czy problemów z nauką.

Tyle w temacie.
 

Podobne tematy

Do góry