• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pozbycie się stulejki od A do Z. Rozciąganie napletka

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na logikę, na forum będą ci co są przed zabiegiem lub po. Zdrowy nawet takiego forum nie szuka bo i po co. Także tak, większość jest obrzezanych, czy tęsknią za napletem? Pewnie sa i tacy.
Sam wiele razy pisałem że nie jestem zwolennikiem obrzezania gdy nie ma się żadnego problemu. Teoria że obrzezani by obrzezali każdego bo im zazdroszczą chybiona :ROFLMAO:
 

olekf646

Active member
Wszedłem na tego reddita i tak na szybko,to tym co się tam udało rozciagać to bardzo młodzi goście,16,19 lat,ale większość poprostu próbuje i tyle,bardziej to wygląda jak reklama tych ringów silikonowych dla stulejarzy,żeby na nich trochę zarobić zanim pójdą w końcu na zabieg obrzezania
 

marekkkk

New member
Jeśli o mnie chodzi to nie lubię jak ktoś wymyśla,tutaj gość konkretnie koloryzuje,a ty sobie teoretyzujesz bez żadnych argumentów,większość tutaj obrzezanych nie płacze za napletem🥴 ja nie robiłem obrzezania przez stulejkę nawet,pozdrawiam i jak nie wrzuci zdjeć to nie ma sensu dyskutować
Ale co koloryzuje? Takie są fakty wystarczy poszukać trochę w internecie, na reddicie tego jest masa, to nie są żadne wymysły. Zdjęcia jak poszukasz masz w internecie jest dużo relacji od startu rozciągania do efektu końcowego

Wszedłem na tego reddita i tak na szybko,to tym co się tam udało rozciagać to bardzo młodzi goście,16,19 lat,ale większość poprostu próbuje i tyle,bardziej to wygląda jak reklama tych ringów silikonowych dla stulejarzy,żeby na nich trochę zarobić zanim pójdą w końcu na zabieg obrzezania
Otóż nie, najwięcej jest postów młodych, ale jest też masa tematów z 30+ lub starszymi, z resztą nikt nie każe wam w to wierzyć, podejrzewam ze w przyszłości to będzie jedna z metod pozbywania się stulejek
 

olekf646

Active member
Koloryzuje, mówiąc że rozciagnał wedzidełko,pokaż mi zdjęcia jak ktoś wedzidełko rozciagał od kilku mm do kilku cm,bo nie widzę takich fotek,sam napletek wiadomo że się da rozciągnąć,ale wedzidełko już nie,jeden gość 31 letni pół roku rozciagał i się udało ale teraz dalej kilka razy w tygodniu musi rozciagać napleta bo jak tego nie robi to mu sie zwęża,dlatego koloryzowanie to jest i odwlekanie zabiegu,to że komuś się udało nie znaczy że w przyszłości tak będą leczyć stulejki i krótkie wędzidełka🥴
 

marekkkk

New member
Na temat wędzidełka akurat się nie wypowiadam, ale to nie jest głównym problemem, problemem jest stulejka. Nie porównujmy zabiegu na wędzidełko do zabiegu na stulejke, ja się wypowiadam tylko na temat stulejki, krótkie wędzidełko nie jest dużym problemem i rozciąganie wędzidełka nie jest zbyt istotne czy działa czy nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

olekf646

Active member
No właśnie,a ten pan nieznany podobno"przy okazji" rozciagnał wedzidełko,dodać do tego należy fakt że często w parze ze stulejką idzie krótkie wędzidełko
 

marekkkk

New member
No nawet jeśli koloryzuje z wędzidełkiem to można napletek rozciągnąć a wedzidelko poprawić zabiegiem jezeli jest to konieczne, mi bardzo zależy na napletku i stosuje rozciąganie, póki co metodą na 2 palce i już po 12 dniach widzę dosyc spore efekty (nie mówię że każdy bedzie miec takie szybkie efekty) dodatkowo dbam az przesadnie o higiene penisa, w sumie to ostatnimi czasy glownie tym zyje. Być może nie dla każdego jest rozciąganie napletka, trzeba to robić dobrze i mieć samodyscyplinę, ja rozciągam codziennie łącznie nawet do godziny różnymi stopniami napięcia napletka. Jak po miesiącu nie zauważę zadowalających efektów to zamawiam ringi, ale mam stulejke relatywnie niewielką, więc myślę że wystarczy i dodam, że mam 30+ lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nieznany657

New member
@olekf646 Gościu, ale to Ty teoretyzujesz. Nie masz żadnych podstaw zakładać że koloryzuje. Piszesz coś o argumentach a sam nigdy mi żadnego nie podałeś, bo nie potrafisz.
Kiedy nakładałem tunele to wędzidełko też się napinało i dlatego w końcu też się rozciagnęło razem z napletkiem.
Proponuję się doszkolić z podstaw biologii. Wędzidełko pod językiem też może być za krótkie i też da się je rozciągnąć ćwiczeniami języka.
 

marekkkk

New member
Imo nieistotne jest czy rozciąganie wedzidelka dziala czy nie, zabieg na wędzidełko nie jest tak inwazyjny jak zabieg na stulejke. Stulejka jest największym problemem, jest mnóstwo anglojezyczngch relacji w internecie, a nadal mnóstwo ludzi pisze ze jest to niemożliwe co jest dla mnie niesamowite, ignorancja ponad wszystko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

olekf646

Active member
Nieznany,Jeśli rozciagałeś je przez 10 lat to może ci się udało,pamiętaj gościu,że jak mówisz że coś ci pomogło i nie pokazujesz argumentów idących za tym to jesteś odbierany jako kłamca,odniesień do biologii sobie daruj bo nie masz widzę pojęcia w tym temacie,dalej czekamy na zdjęcia których nigdy nie dostaniemy,bo gościu nas tutaj ewidentnie oszukuje z tym rozciągniętym wędzidełkiem.

Imo nieistotne jest czy rozciąganie wedzidelka dziala czy nie, zabieg na wędzidełko nie jest tak inwazyjny jak zabieg na stulejke. Stulejka jest największym problemem, jest mnóstwo anglojezyczngch relacji w internecie, a nadal mnóstwo ludzi pisze ze jest to niemożliwe co jest dla mnie niesamowite, ignorancja ponad wszystko
Ale nie da się rozciagać ciasnego napletka jak masz wedzidełko na jeden milimetr,a usunięcie wedzidełka też nie jest możliwe operacyjnie zanim nie usuniesz stuleji,więc dodając to do siebie jaki jest wynik? Nie da się rozciąganiem usunąć stulejki jak masz krótkie wedzidełko,pan nieznany widać że koloryzuje i próbuje ciągle z tym dyskutować,pewnie ma stulejkę dalej w jakimś stopniu i tutaj na forum próbuje to wyprzeć takim gadaniem,no bo każdy normalny człowiek już dawno by pokazał te cudowne efekty jeśli tym bardziej ma zdjęcia z tego,jak wcześniej mówił,po co więc trzyma zdjęcia z tego cudownego rozciągania? Ogląda je do spania?
 

marekkkk

New member
Na ten temat nie bede się kłócił, ponieważ nie mam wystarczającej wiedzy, aczkolwiek wydaje mi się, że również dałoby się, musiałbym poszukać w internecie czy w takich przypadkach jest to możliwe, ale szczerze to nie chce mi się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

olekf646

Active member
Tutaj chodzi tylko o to żeby pan nieznany nie koloryzował,nie pokazał zdjęć więc każdy go odbiera za wróżbitę,co jest naturalne i zdrowe,sceptycyzm,pozdrawiam
 

Nieznany657

New member
@olekf646 Zdjęcie nie byłoby żadnym argumentem, a jedynie dowodem że rozciągałem. Argumentów podałem mnóstwo, za to ty ani jednego. Nigdy nie potrafiłeś mi logicznie napisać dlaczego rozciąganie napletka czy wędzidełka jest niemożliwe.
Rozciąganie napletka oraz wędzidełka jest możliwe dzięki mechanotransdukcji oraz mitozy. Proponuję zapoznać się z tymi określeniami.
A te bzdury że nie da się rozciągnąć napletka z krótkim wędzidełkiem i odwrotnie to możesz włożyć między bajki. Nie masz pojęcia o rozciąganiu skóry.
 

olekf646

Active member
Byłoby,że teorie wykorzystałeś w praktyce,to co z tymi zdjęciami? Oglądasz je przed snem? Ja nie wierzę tobie i nikt nie wierzy bo jesteś oszust😁"Rozciąganie napletka oraz wędzidełka jest możliwe dzięki mechanotransdukcji oraz mitozy" no jeśli to robiłeś 10 lat to może się coś udało,chyba że mialeś krótkie ale nie jakos bardzo,no to może i się udało te 3 mm rozciagnać przy okazji,ale nie jak ktoś ma zrosniete wędzidełko z napletem,dalej tworzysz bajki i dalej zdjęć nie dodałeś,pokaż przebieg tej swojej mitozy
 

PrzeS

New member
Nie ma czegoś takiego jak tendencja do stulejki. Podaj jakieś źródło, bo to brzmi śmiesznie.
Ok, jest coś takiego jak stulejka nabyta, wywołana np. jakimś zapaleniem i brakiem higieny, ale to nie żadna tendencja. Przy prawidłowej higienie nic nie ma prawa wrócić.
Cały czas piszesz i skrajnym przypadku 2 lat. Zwykły cherry picking. A ja wolę rozciągać 3 mce niż czekać na wizytę pół roku (nawet kilkanaście miesięcy wg wyszukiwarki), a potem miesiąc gojenia i bólów.
Niech każdy sam stwierdzi co jest dla niego lepsze.
Nie uwierzę w to rozciąganie, co najwyżej więcej problemów można se narobić. Obrzezanie wcale nie jest straszne. To 2 tygodnie zmiany opatrunku co 2 dni. Po 3 tygodniach usunąłem szwy a dokładnie w 4 tygodniu zaczolem uprawiać sex. Ból jest może 2, 3 dni po zabiegu i do tego raczej niewielki bo nawet nic przeciwbólowego nie trzeba brać.
 

Nieznany657

New member
@PrzeS Jasne, też uważam że obrzezanie to nic wielkiego. Nigdy nie pisałem żeby nie się nie obrzezywać. Ja jedynie proponuję alternatywę. Rozciąganie skóry nie jest kwestią wiary tylko faktów. Każdemu skóra rozciąga się podczas rośnięcia, albo kiedy się przytyje, albo poprzez robienie tuneli w uszach. Napletek to taka sama skóra.
Przy zachowaniu środków ostrożności i cierpliwości, o które cały czas proszę, uważam że ryzyko jest znikome.
 

Podobne tematy

Do góry