• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Potrzebna opinia!

John Travolta

New member
Panowie! jestem panikarzem, wiec chce sie was o kilka rzeczy zapytac:
- co dokladnie oznacza operacja stulejki metoda Foederla? i grzbietowe/boczne naciecie napletka?(daleko przed zabiegiem lekarz mowil mi ze bede mial plastyke, ale pozniej juz nie powiedzial ani slowa na ten temat)
- jestem dokladnie 7 dni po zabiegu i od strony wedzidelka zeszla juz opuchlizna, ale po przeciwnej stronie wedzidelka czyli z przodu penisa jest takie nacięcie ktore jest spuchniete i nie chce sie ze soba zlaczyc, i powiedzcie mi co to do ch**a jest!!! czemu to nie jest zszyte??
- ostatnie pytanko;] dlaczego to wyzej wymienione rozciecie jest spuchniete? i dlaczego szwy tak bola przy dotykaniu? lekarz mi nic nie powiedzial jak mam postepowac;/ wczoraj kupilem rumianek i rivanol polalem malego 2 razy rivanolem raz zrobilem oklad, a rumianku nie ruszalem jeszcze, jak myslicie stosowac tez rumianek?
kilka informacji jeszcze: caly czas mam zoladz na wierzchu, a podczas proby schowania go bolalo i zaczelo lekko krwawic wedzidelko, ktore jest jakby unieruchomione;p
 

John Travolta

New member





 

uniuse

New member
Rzeczywiście nie wygląda to ładnie. Taki trochę zmasakrowany. Wygląda na bardzo wymęczonego. Nie znam się ale jak ja bym tam wyglądał po zabiegu to bym był mocno zaniepokojony. Może jak opuchlizna zejdzie to będzie lepiej.

Powodzenia.
 

John Travolta

New member
Kontrole u lekarza mam dopiero we wtorek:( ale podejrzewam ze jest to jakis stan zapalny, ktorego nie sa w stanie pokonac ani rivanol ani rumianek;p lekarz da mi pewnie jakis antybiotyk i bedzie lepiej, najgorsze w tym jest to , ze ja mocze go w rumianku zmieniam caly czas opatrunki, robie dla niego jak najlepiej a on mi sie tak odwdzięcza;/
 
F

Fantom321

Guest
Zdecydowanie jest coś nie tak, idź jak najszybciej do lekarza. Nie wiem co za rzeźnik Cię ciął, ale według mnie nie wygląda to dobrze. Powodzenia!
 

Podobne tematy

Do góry