Porada

Anonimowy1456

New member
Mam 14 lat i mój penis jest lekko dziwny. Mam lekko podklejoną skore do żołędzi z tylu przy wędzidełko i ból sprawia mi dotykanie żołędzi w niektórych miejscach, gdy jest sucha. Podejrzewam tez zbyt krótkie wędzidełko. Czy to jest że sobą powiązane i co z tym zrobić?
 

user842

Member
Co do bólu, to może masz nadwrażliwość żołędzi. Możesz spróbować regularnego dotykania jej lub chodzenia z odsłoniętym napletkiem w majtkach, być może wtedy się przyzwyczai i stanie się mniej wrażliwa na dotyk. Jeśli to nie pomoże, to skonsultuj się z urologiem. Raczej nie jest to związane z pozostałymi problemami, które tu opisujesz.

Jeśli chodzi o wędzidełko i napletek, to trudno ocenić bez zdjęcia. Spróbuj wrzucić zdjęcie lub skonsultuj się z urologiem.
 

Przemek93

New member
A jak masz mokrą żołądź to ten sam problem? Spróbuj np w wannie czy możesz zsunąć jak się trochę pomoczysz albo zwilż żołądź czymś, woda, ślina. Ja po zabiegu jak delikatnie coś utrudniało zsunięcie napletka psikałem octeniseptem bo akurat pod ręką, wygodnie się używało niż iść pod kran czy jak i wg mnie jakoś lepiej rozpuszczał wszystko co się tam zbierało niż woda toteż często żołądź myłem po zabiegu tylko tym.
Coś to mi po zabiegu to co się zbierało jedynie utrudniało zsunięcie bo się właśnie lepiło więc najpierw spróbuj nie na sucho. Co do nadwrażliwości się ciesz że miejscami jest wrażliwy i że jesteś młody, po zabiegu jak żołądź pierwszy raz widzi świat to jest masakra :D. Ja się przyzwyczajałem kładąc mokrą gazę jedną warstwę czy np muskając gazą jak piórkiem. No i wg mnie lepiej się przyzwyczaja jak nie jest sucha. Co do krótkiego wędzidełka się okaże jak rozkleisz to raz, dwa dużo daje długa silna erekcja (mi długie rozmowy z kobietą przez fb pomagały bo no olewałem wtedy dyskomfort i jakoś się ładnie zrobiło po dwóch dniach a też się martwiłem po zabiegu).

I lepiej się nastawiaj (wg mnie) że nadwrażliwość żołędzi to lekki dyskomfort a nie ból bo potem we łbie zostanie że każda przyjemność jak kobieta coś zrobi to ból i będziesz żałował, a psychika faceta pod względem męskości potrafi łatwo namieszać, a ciężko to potem odwrócić :D
 

Trolo

Active member
Kolego bez zdjęć nie wiadomo tak dokładnie co Ci dolega, postaraj się wrzucić na imgur.com. Jeżeli chodzi o nadwrażliwość, to mycie penisa, masturbacja z odsłoniętym żolędziem powinna pomóc.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Krzywy penis porada Skrzywienie prącia 8
D 13 lat masturbacja porada Męskie sprawy 5
T Porada Po zabiegu obrzezania 11
A Porada Stulejka 5
S Pomoc Porada Krótkie wędzidełko 3
Podobne tematy

Do góry