• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pomoc w pozbyciu się przedwczesnego wytrysku.

danio1000x

New member
Pomogę pozbyć się przedwczesnego wytrysku. Pomoc moja jest za darmo i skierowana jest tylko do osób która ma przedwczesny wytrysk czyli czas penetracji max 2 minuty. Moja pomoc polega na ogarnięciu ćwiczeń behawioralnych, żadnych cud tabletek itp, nic nie wydarzy się od ręki. Trzeba ciężko popracować i pojawi się efekt. Pomagam za darmo bo potrzebuje danych zwrotnych od osób z PW do pracy.
Chcesz spróbować odezwij się, może to będzie twój szczęśliwy dzień.
 
  • Like
Reactions: AGv

danio1000x

New member
Do niczego nikogo nie zmuszam. Selektywnie wybieram osoby z grona które się do mnie zgłaszają według wielkości ich problemu związanego z PW oraz mojego przeczucia że coś z tego będzie. Wolę swój czas poświęcić dla osoby która ma problemy z partnerką, żona niż z osobami które chcą dłużej poruchać. O taką fanaberia z mojej strony :).
 

morgan66

Active member
@danio1000x ja do Ciebie zgłaszać się nie chcę ale może warto by było gdybyś napisał do jakiej pracy (np. magisterskiej?) i jakie masz podstawy merytoryczne do tego? Bo (nie odbierz tego źle) ale równie dobre możesz być oszołomem który lubi sobie poczytać o problemach innych, a jest tu sporo osób które mogą się na to nabrać...
 

danio1000x

New member
@morgan66 jak nie masz problemu z PW to Twoja odpowiedź nic nie wnosi. Chcesz zaspokoić swoją ciekawość lub sobie popisać.
Jak ktoś się do mnie zgłasza to cały proces jest na PRV bo jest długi i nie da się go zrobić na forum , dlatego robię go indywidualnie.
Moim doświadczeniem jest pozbycie się samemu PW bez suplementów, psychotropów itp rzeczy które pomagają tylko doraźnie w danym momencie ,a nie rozwiązują problemu na stałe.
Proces trwa przynajmniej 3 miesiące, więc nie wszyscy się nadają do jego ukończenia bo jak ktoś chce efektu na teraz to musi wybrać inną metodę.
 

danio1000x

New member
Część. Ja jestem kontaktem. Przygotowuje ćwiczenia w postaci filmiku na podstawie testu. Jak chcesz spróbować to mogę wysłać ci test. Choć jak nick jest prawdziwy to może się okazać że masz PW z powodu wieku. Daj znać czy chcesz spróbować.
 

danio1000x

New member
Jestem przykładem gdzie leki źle zadziałały. Brałem już nie pamiętam co bo było to dawno. Za pierwszym razem efekt był bardzo satysfakcjonujący. Brałem leki przez kilka miesięcy. Po zrobieniu przerwy okazało się że problem powrócił, oczywiście nie odrazy ale po pewnym czasie . Ponownie dostalem leki z wizją brania przez rok. Tym razem zadziałały zdecydowanie gorzej czyli zryły bardzo głowę. Czułem się na tyle źle że musiałem zrezygnować . Brałem też Prilligy (dapoksatyna) które wydłużały trochę stosunek, nie jakoś znacząco ,ale miały na mnie też zły wpływ i na ciało i na psychikę. Po każdej tabletce czułem się bardzo źle fizycznie dlatego też musiałem odstawić. Często działanie tabletek jest bardzo dobre ale w większości przypadkiem jak przestanie for je brać to problem powraca. Oczywiście lekarze znajdą jakiś lek który nie będzie miał skutków ubocznych, ale chyba musimy jeszcze poczekać.
Nie zniechęcam do brania leków, poprostu na niektórych działają dobrze a innym szkodzą. Zawsze warto wybrać się do sexuologa (lekarza nie psychologa) i pogadać.

@Andreas 77
Jeśli brałeś leki które przyniosły długofalowy efekt np kilka lat , to proszę o 3 zdania w temacie.
 

danio1000x

New member
Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem naturalnych behawioralnych metod bo nie mają skutków ubocznych. Po tabsach można dorzucić sobie depresję do przedwczesnego wytrysku, a to już słabe combo .
 

danio1000x

New member
Odświeżam temat.
Jak ktoś chce pozbyć się PW, a nie może lub nie chce korzystać z leków i maści lub już przekonał się że większość specyfików nie działa na dłuższą mete to zapraszam do mnie. Pomogę prostą behawioralną metodą ,ale tylko tym którzy są zdecydowanie i systematyczni w ćwiczeniach.
 

danio1000x

New member
Cześć jakie to ćwiczenia jestem po 50 też mam przedwczesny
Hej. Wyślę ci wszystkie informacje na priv. W ramach wyjaśnienia. Ćwiczenia dostosowuje do problemów danej osoby na podstawie testu. Nie da się tego sensownie przeprowadzić na ogólnym dlatego przeskakujemy na priv. Ćwiczenia można wykonywać samemu lub w parze. Nie jest to jakiś błyskawiczny proces jak " cud tabletka" i trwa od miesiąca do 6 miesięcy.
 
Do góry