• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Polska wersja Stanford Protocol - ktos posiada ??

evilSAKURA

New member
jestem nauczycielem angielskiego, samemu to jest zdecydowanie za dużo, ale można by było kiedyś sprobować...tylko do tego jest potrzebna solidna ekipa, a nie jedna, czy dwie osoby
 

cinek87

New member
książka ma ponad 250 stron. Zapewne nie wszytko jest tam tak ważne, no ale jak sie brać to za całość.
Jakies pomysły ??
 

kapibara

New member
re

jestem w trakcie tłumaczenia, no niestety będzie mnie to troszkę kosztować bo sam nie dam rady wszystkiego przetłumaczyć, więc komuś zleciłem ale co zrobić, jak ktoś zainteresowany to niech pisze na priv.
 

Homer22

New member
Napewno wiele osób jest zainteresowanych.Z tego co wiem jest kila osób na forum co jest akurat filologami od angieslkeigo popros ich moze a napewno beda chetni bo sami cierpią
 

kapibara

New member
re

Umówiłem się z kolega ze przetłumaczy mi ok 220 str tej książki, no bo wstęp i ost rozdział gdzie są dane kontaktowe można sobie darować wiec gdzieś ok tylu wyjdzie. Ma już praktykę odnośnie tłumaczeń txt medycznych wiec sobie spokojnie poradzi, ja rozumiem sporo ale nie na tyle żeby spokojnie ze zrozumieniem trwalo by to zbyt długo, a ja pracujący jestem wiec ograniczony czasowo również. gdyby forumowicze znający na tyle dobrze ang chcieli się dopiąć do tego projektu byłoby na pewno taniej i szybciej... no zobaczymy. Myślę ze w przeciągu 2 miesięcy powinienem mieć.
 

gimri

New member
Ja akurat posiadam 2 edycję. Mógłbym przetłumaczyć co nieco. Kiedyś też się za to brałem, ale w pojedynkę bym nie zrobił tego.
 

kapibara

New member
re

jak będę miał ok 30 str to dla zainteresowanych wyśle mailem Napisze na forum jak już będzie gotowe, każdy będzie sobie mógł ocenić jakość tłumaczenia we własnym zakresie... No a reszta no to myślę, że już na priv do dogadania.
 

gimri

New member
Swego czasu na forum pecherz.costam była akcja z tłumaczeniem książki. Od siebie dodam tylko, że więcej można się dowiedzieć z neta niż z książki.
 

ross

New member
Grimi ma rację. To już lepiej ściągnąć sobie Heal Pelvic Pain (link jest gdzieś na forum). Dużo bardziej praktyczna i co najważniejsze zamieszczone tam ćwiczenia realnie pomagają.
 

Czyzyk2

New member
Co z tym wszystkim na dzień dzisiejszy?
Dalibyście link do jednej albo drugiej nawet po angielsku? Nigdzie nie mogę znaleźć, wszystkie linki wygasły.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
I Moja wersja wydarzeń z zabiegu obrzezania całkowitego. Obrzezanie 0

Podobne tematy

Do góry