• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Polecany dermatolog/wenerolog w Warszawie

pqblito

Member
Kłucia w okolicach podbrzusza, genitaliów i okolic gruczołu krokowego, parcie na pęcherz kilka tygodni po ryzykownym stosunku. Brak zmian skórnych i brak wydzieliny z cewki.
 

abst3

Well-known member
Kłucia w okolicach podbrzusza, genitaliów i okolic gruczołu krokowego, parcie na pęcherz kilka tygodni po ryzykownym stosunku. Brak zmian skórnych i brak wydzieliny z cewki.
Urolog jak kolega wyżej powiedział, biegnij od razu robić badania na wszystkie choroby wenerologiczne włącznie z HIV
 

pqblito

Member
Miałem przepisany antybiotyk 7 dniowy Cetix, który ma wyniszczyć wszystkie rodzaje bakterii. Badania jakie miałem zrobione to P.ciała anty HIV1/ HIV2 metodą Western - Blott, P.ciała przeciw - HCV i serologia VDRL. Pozostałe ponoć dawały by oznaki skórne a resztę wybije ten antybiotyk.
 

abst3

Well-known member
Mój boże. Powiem Ci jedno, byłeś u konowala na pewno nie u lekarza. Jak można w tak chamski sposób okłamywać pacjenta, ewentualnie druga opcja trafiłeś na debila. Nie wiem, naprawdę chyba trzeba założyć jakieś stowarzyszenie i zacząć tępić tych oszustów, pozbawiać ich prawa do wykonywania zawodu.
 

abst3

Well-known member
Kłamstwo nr 1: cetix wybija wszystkie bakterie. No przecież już za to to powinien ten lekarz dostać porządnego liścia w ryj.
Kłamstwo nr 2. Choroby weneryczne dają objawy skórne. Nie nie dają. Albo dają. Możesz nie mieć żadnych objawów a być nosicielem kiły, rzeżączki chlamydia etc.
Kłamstwo nr 3. 7 dni antybiotyku może sobie konował na gardelko zapisać ale nie na choroby układu moczowego. 2 tyg jeśli już decyduje się lekarz na leczenie empiryczne i to dwoma antybiotykami o szerokim spektrum np amoksycyklina plus metronidazol plus ketokonazol/flucanazol/itrokonazol (wtedy można mówić o jakimś spectrum). Ale najpierw chuj powinien Ci zlecić badania, panel urogenitalny na bakterie atypowe bo nie wiadomo co ci jest, wymaz z cewki na bakterie tlenowe i beztlenowe , nasienie na tlenowe i beztlenowe i mocz. I dopiero na tej podstawie z antybiogramem porządnie przeleczyc.
 

Podobne tematy

Do góry