• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Polecany specjalista w Warszawie

jacek01

New member
Witam,
prawdopodobnie zdecyduję się w najbliższym czasie na operacje prostowania penisa, ponieważ mam znaczne skrzywienie w dół.
Czy możecie mi Panowie polecić dobrego specjalistę/klinikę w Warszawie lub okolicach ?
Jak jest z robieniem tej operacji na NFZ ? Opłaca się czy lepiej wyłożyć pieniądze i zrobić to prywatnie ?

Dzięki za odpowiedzi
 

80051

Active member
Ja bym w zyciu nie oddal swojego sprzetu w ręce lekarza robiącego zabieg na NFZ. Sporo historii na forum jest takich, że poszli robić zabieg obrzezania na NFZ i tam spartolili robote i musieli chodzić na korekty prywatnie
 
A ja np. czytałem tu dużo dobrych opinii o dr Kuźniarze z Rzeszowa, który na NFZ bardzo dobrze wykonywał zabiegi. Nie wszędzie da się robić zabiegi na NFZ, ale jeśli lekarze mają dobre opinie to czemu nie?
 

user842

Member
W Warszawie i okolicach jest prawdopodobnie tylko jeden specjalista z dobrą renomą, prof. Perdzyński, to świetny specjalista, ale leczenie u niego jest bardzo drogie. Ogólnie jest mało osób, które specjalizują się w operacji Nestbita (korekcji skrzywienia prącia), dlatego wiele osób dojeżdża na zabieg w inne rejony kraju.
 

Podobne tematy

Do góry