• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podrażniona cewka moczowa

lostboy

Member
38 dzień po zabiegu, byłem na kontroli i zostały zdjęte szwy. Same z siebie przez cały ten czas wypadły mi tylko 2. Jak widać wszystko wygląda całkiem znośnie
 

lostboy

Member
@Grand1234 w sumie to nie planowałem dzielić się tą informacją, ale mogę powiedzieć że przeglądając forum od grudnia albo nawet i dłużej trafiałem na wątki w których faceci podawali niższe ceny niż mi przyszło zapłacić a chwalili się zdecydowanie lepszymi rezultatami i bezproblemowymi rekonwalescencjami
 

lostboy

Member
52 dni po zabiegu. Trochę martwi mnie to, że prawie cała blizna nie jest „płaska” tylko jest taki rowek, to jest zagojone ale skóra tak jakby była spuchnięta. Tylko w jednym miejscu blizna jest płaska. Czy to przechodzi?
 

lostboy

Member
Dobra lol zebrałem się wreszcie i po prostu wyciągnąłem te szwy a było ich tam z 10 albo i więcej, niektóre już trochę wrośnięte w skórę tak że w ogóle nie dało się ich zauważyć. Mam nadzieje że wyłapałem wszystkie, bo w sumie oprócz szwów i strupków które się na nich robią to cały sprzęt jest prawie w normie
 

vertex

Member
@lostboy wrosły się bo zdecydowanie zbyt długo tam były. Nikt Ci nie mówił, że są nierozpuszczalne? Po więcej niż 2 tygodniach szwy mogą powodować infekcje, wrosnąć się albo nawet rozcinać skórę, poza tym blizny robią się nieestetyczne. Możesz zobaczyć jakieś wcześniejsze zdjęcia, to będziesz wiedział gdzie je miałeś i czy wyciągnąłeś je wszystkie.
 

Podobne tematy

Do góry