• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu

kixxer

New member
Witam,

W środę 22 sierpnia miałem zabieg elongacji wędzidełka i obrzezania. Wczoraj tzn 2 dni po zabiegu lekarz zalecił mi ściągnięcie opatrunku i założenie nowego, tak też uczyniłem, użyłem też octeniseptu. Penis nie jest nawet spuchnięty, linie cięcia są bardzo zgrabne i po takim czasie nawet ładnie to wygląda aczkolwiek mam problem, gdyż po założeniu nowego opatrunku rana dalej krwawi, nie jest to jakoś dużo ale prześwituje przez opatrunek i po nocy widać świeże jasne plamki, pewnie po nocnych wzwodach. Myślicie, że to krwawienie samo się zatamuje czy lepiej udać się do szpitala by to skonsultować ? Bólu żadnego nie odczuwam. Proszę o pomoc i dziękuję :)
 

diablo

New member
Krwawienie samo przejdzie, ale póki co nos opatrunek... Mi na nastepny dzien juz nic nie krwawilo wiec chodze juz bez opatrunku.

wie badz spokojny i wacek do gory :D
 

KrysiaGazownia

New member
Będzie krwawiło to jest normalne. Jakbyś się zalewał krwią i nie wiadomo co że ciekłoby Ci po nogawce dopiero wtedy by wypadało iść na konsultację.
 

kixxer

New member
Witam,

Już coraz lepiej ale przy ściąganiu opatrunku zawsze jeszcze trochę leci z okolić wędzidełka. Myślę, że za kilka dni będzie OK :)
 

kixxer

New member
Witam,

Jestem półtorej miesiąca po zabiegu. Wszystko było idealnie natomiast miałem problem z jednym szwem, który nie chciał się rozpuścić i teraz już w przeciągu 2-3 dni zauważyłem, że ten szew zniknął ale pojawiła się taka mała dziurka z której wydobywa się śmierdząca biała wydzielina i trochę ta strona spuchła. Co może być tego powodem? Co z tym zrobić ? Jak to wyleczyć ?
 

Podobne tematy

Do góry