• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu

nope

Well-known member
Ogolnie to diesel ci wszystko napisal to co chcialem napisac wiec nie bede tego powtarzać a nie zdazylem ci odpowiedziec po napisaniu o foty. Ogólnie to ze staplerem tak już jest że wychodzi jak wychodzi i ciężko jest okreslic czy wyjdzie częściowe czy całkowite i ile blaszki wewnętrznej zostanie. Jednakże ja bym sie tak nie zamartwiał bo wydaje mi sie że całościowo to będzie dobry efekt i wizualny i praktyczny. Daj mu się wygoić i nie ma co sie zalamywac że nie jest tak jak chciałeś do końca. Kolejne ciecie to kolejna blizna, znowu ci ktos wytnie troche wewnetrznej blaszki i sie zrobi low&tight.
 

craew

New member
Ogolnie to diesel ci wszystko napisal to co chcialem napisac wiec nie bede tego powtarzać a nie zdazylem ci odpowiedziec po napisaniu o foty. Ogólnie to ze staplerem tak już jest że wychodzi jak wychodzi i ciężko jest okreslic czy wyjdzie częściowe czy całkowite i ile blaszki wewnętrznej zostanie. Jednakże ja bym sie tak nie zamartwiał bo wydaje mi sie że całościowo to będzie dobry efekt i wizualny i praktyczny. Daj mu się wygoić i nie ma co sie zalamywac że nie jest tak jak chciałeś do końca. Kolejne ciecie to kolejna blizna, znowu ci ktos wytnie troche wewnetrznej blaszki i sie zrobi low&tight.
Tak tylko generalnie strasznie mi się to nie podoba pod względem estetycznym i nie jest to to czego oczekiwałem, wydaje mi się że powinienem o tym zostać poinformowany przed zabiegiem. I wtedy bym odrazu wybrał skalpel a nie droższą metodę, która przyniosła efekt taki jakiego w sumie nie oczekiwałem. I zdecydowanie wolałbym każdy inny styl gdzie napletek nie wchodzi na żołądź.
 

mati12

Well-known member
Ja bym też nie kombinował. Poczekaj jak się wygoi całkowicie wtedy możesz powiedzieć czy jesteś zadowolony czy nie tak jak wyżej było napisane kolejny zabieg może pozbawic cię wewnętrznego napletka a to równa się mniejsze doznania
 

craew

New member
Ja bym też nie kombinował. Poczekaj jak się wygoi całkowicie wtedy możesz powiedzieć czy jesteś zadowolony czy nie tak jak wyżej było napisane kolejny zabieg może pozbawic cię wewnętrznego napletka a to równa się mniejsze doznania
Mniejsze doznania mi nie grożą bo mam nadwrażliwość żołędzi
 

nope

Well-known member
Jezeli wykonales zabieg dla estetyki i taka akcja to faktycznie bym sie troche zdenerwowal. Ale ja bym na kolejne ciecie chyba nie poszedł. Szkoda wewn napletka. Nadwrazliwosc zoledzi ci przejdzie teraz po tym obrzezaniu. Pozatym i tak żeby ktoś ci zrobił ładną poprawke to blizna musi sie juz ladnie zagoic i rozciagnac, czyli takie z pol roku kaza czekac. No chyba ze ktos ma beznadziejny przypadek to ciecie odrazu. Poczekaj. Ciekawe ile wewn napletka ci wgl zostanie bo tak ciezko ocenić.
 

craew

New member
Jakiego lekarza polecacie najlepiej z Warszawy(może być i dalej jak warto jechać) bo mam najbliżej :) bo mój mi powiedział, że sorry no wyszło jak wyszło i poprawka za standardową cenę.
 

waski65

Member
Ja bym na Twoim miejscu poczekał. Jestem też po maszynce u Michalskiego kilka dni i gdy z nim omawiałem zabieg to mówiąc, że chce h&t uprzedzał mnie, że prawdopodobnie tak będzie ale to jest kwestia anatomii i odchyłki mogą być. Z tego co widzę to masz cały czas opuchniętą skórę. Może jak dojdzie do siebie będzie to wyglądało lepiej.
 

craew

New member
Ja bym na Twoim miejscu poczekał. Jestem też po maszynce u Michalskiego kilka dni i gdy z nim omawiałem zabieg to mówiąc, że chce h&t uprzedzał mnie, że prawdopodobnie tak będzie ale to jest kwestia anatomii i odchyłki mogą być. Z tego co widzę to masz cały czas opuchniętą skórę. Może jak dojdzie do siebie będzie to wyglądało lepiej.
Tyle, że ja powiedział na początku jak chce żeby wyglądało. Dostałem informacje, że będzie high & tight i cytuję "będzie Pan zadowolony". I de facto nie jestem zadowolony bo nie chce żeby napletek nachodził na żołądź. Czuje się w sumie oszukany :) To tak jakbym zamówił mercedesa S klase a dostał A i ciesz się, że jest.
 

morgan66

Active member
Osobiście nie polecam tego Pana, zainteresowanie pacjentem zdawkowe, na wizytę kontrolna trzeba nalegać. Generalnie słabo.
Wiesz, za zdawkowe zainteresowanie pacjentem i ciężki kontakt to uważam absolutnie negatyw dla tego lekarza. Ale też obiektywnie co do samego cięcia (zwłaszcza, że to stapler i trudno w pełni przewidzieć efekt) to u Ciebie wygląda to spoko i bez najwiekszych bolączek typu oponki czy ciasnego zszycia. Poza tym są różne budowy penisa o czym na forum jest mało mówione - u Cibie widzę, że trzon jest szerszy niż żołądź (ja na przykład mam odwrotnie) wobec czego i pozostawiony napletek układa się inaczej.
 

Podobne tematy

Do góry