• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

blindmana

New member
Witam,
dzisiaj miałem zabieg na wydłużenie krótkiego wędzidełka i pojawiły mi się nowe pytania dotyczące tego. Aktualnie po 3h od zabiegu nie czuję żadnego bólu, no może delikatne szczypanie od tej rany, ale rozumiem że to normalne.
Lekarz zalecił mi jutro wyciągnąć gazik spod napletka oraz zalecił przemywać penisa po prostu wodą i mydłem.
1. Czy penis będzie wyglądał po już całkowitym wygojeniu "ładnie" czy zostaną jakieś paskudne blizny?
2. Czy nie stracę na satysfakcji seksualnej?
3. Czy można uprawiać sport?
4. Czy można pić alkohol w pierwszych dniach po zabiegu?
5. Czy stosować octenisept?
6. Czy dzisiaj tego samego dnia co zabieg mam próbować odsłonić napletek i przemywać tam ranę?
Przyznam, że teraz po zabiegu boję się bardziej niż przed, nie jestem już pewien czy dobrze się wygoi mi to wędzidełko.
 

mati12

Well-known member
2. Nie powinieneś stracic na doznaniach
3. Sport mozesz uprawiac za ok 2 tyg
4. Alkoholu nie można
5.Tak stosowac octanisept
6. Z myciem pozesz sie wstrzymać do nastepnego dnia
 

mati12

Well-known member
Jeżeli chodzi o 1 pytanie przy wydłużeniu węzidelka daje sie pare szwów jezeli doktor dobrze wykonał zabieg i co ważne ty nic nie uszkodzisz,nie naruszysz to nie powinno byc żadnych blizn
 

Darek on

New member
Tak. Urolog powiedział że ze znieczuleniem miejscowym ale mimo to mam obawy. Jestem po paru operacjach i trochę bólu przeszedłem w życiu dlatego teraz jestem taki zlękniony. Pozdrawiam
 

Stelth

New member
Witam panowie, jestem dwa i pół tygodnia po plastyce krótkiego wędzidełka, trzy pierwsze szwy od góry już wypadły i wszystko goiło się dobrze, niefortunnie podczas wycierania się po kąpieli podrażniłem ręcznikiem to miejsce i teraz podczas odciągania napletka do mycia czuje czasem szczypanie i kłucie, skonsultowałam to z lekarzem, powiedział ze jeśli nie wystąpiło krwawienie ani nic się z rany nie sączy to mam czekać aż się zagoi, dodam ze wszystko ładnie odchodzi i cały żołądź można odsłonić niepokoi mnie tylko ten ból, czy istnieje ryzyko ze będzie trzeba powtórzyć zabieg? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i porady
 

Darek on

New member
Witam. We czwartek miałem zabieg wędzidełka wygląda to dobrze szwy trzymają ale mam pytanie czy u Was również było pieczenie oraz szczypanie w okolicach założonych szwów? W tym tygodniu mam się zgłosić do kontroli tylko niepokoi mnie to pieczenie A najbardziej podczas poruszania się w pracy. Pozdrawiam
 

Darek on

New member
Panowie tak jak napisałem wcześniej we czwartek miałem zabieg wędzidełka jutro idę na kontrolę ale niepokoi mnie to że w miejscu gdzie są szwy bardzo piecze oraz swędzi. Przemywam trzy razy dziennie samym mydłem z wodą oraz wodą utlenioną. Wydaje mi się że to wogóle nie goi się!!! Czy mieliście podobne objawy po zabiegu? Chciałem wstawić zdjęcie lecz nie potrafię tego zrobić pod postem. Pozdrawiam wszystkich.
 

Darek on

New member
Witam wszystkich. Dziś byłem na wizycie po 7 dniach od zabiegu wędzidełka, lekarz zdjął wszystkie sześć szwów i powiedział że jest ok ale za tydzień ponowna wizyta kontrolna. Wszystko ok tylko niepokoi mnie to że jak patrzę na tą ,,robotę " to wygląda to 10x gorzej niż przed zabiegiem😔 U was było podobnie? Pozdrawiam
 

Darek on

New member
Witam. Panowie 2 Lipca miałem zabieg wędzidełka. Szwy zdjęte lekarz stwierdził że wszystko jest ok i stwierdził,,że mogę już w pełni korzystać z życia"😉 ale mam pytanie czy Was też swędziało miejsce szwutak długo po zabiegu? U mnie strasznie swędzi to miejsce i delikatnie pobolewa podczas kąpieli gdy myję członka. Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry