• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu wędzidełka.

Oreo134

Member
Napletek po zabiegu należy miec cały czas zsunięty? Czy nie ma różnicy? Czytałem w niektórych postach że może sie coś nie tak zrosnąć jak jest nie zsunięty napletek.
 

Aart

New member
Ja po zabiegu cały czas miałem normalnie naciągnięty i wszystko się elegancko zagoiło. Nie słyszałem aby zciągnięty napletek wpływał na gojenie.
 

Oreo134

Member
Nie wiem czy tak można, ale blokuje wzwody plastrem (robie poerścienie, oklejam go), czy może już sie nic nie stanie bo te czerwone rany sie zrosły.
 

Oreo134

Member
No, ale tak myśle że łatwiej będzie wyciągać bo będzie za co złapać. W ogóle dzisiaj odpadł mi jeden pęk, na żołędzi od strony napletka. Nwm czy próbować dalej usuwac samemu. Niby nie boli jak je dotykam i ruszam.
 

Aart

New member
Może jest to spowodowane rumiankiem, ja po zabiegu nie stosowałem takiej techniki :) tak, powstanie Tobie jasna blizna w miejscu szycia :)
 

Oreo134

Member
Wie ktoś do którego dnie wzwody mogą powodować że szwy mogą stworzyć rane? Poprzez napięcie ich. Nie wiem ile jeszcze czasu robić opatrunki na wzwody.
 

Aart

New member
Ładnie się zagoiło 😉ja pytałem dwóch lekarzy i oboje powiedzili ze nie ma takiej konieczności. Jestem pol roku po operacji ale idę do urologa za tydzień aby spojrzał na to 😉
 

Podobne tematy

Do góry