Po zabiegu plastyki wędzidełka, pytanie

eenki

New member
Zacznę od tego, że miałem stwierdzone krótkie wędzidełko i potrzebny był zabieg. Jestem po zabiegu dość świeżo bo wykonywałem go prywatnie w ubiegły czwartek o 19. Zabieg przebiegł szybko i bezproblemowo. Założono mi opatrunek na zsunięty napletek i dopiero dzisiaj rano go zdjąłem. Co dziwne jestem w stanie bez problemu ściągać napletek poza żołądź bez żadnego bólu czy doskwierania. Jedynie przy "porannych drągach" odczuwam pieczenie i szczypanie. Ale, ale, tutaj się właśnie pojawia pytanie. Bo tak jak widać na zdjęciach, przy mocniejszym ściąganiu napletka widać, że żołądź dalej ciągnie do dołu... I czy to jest normalne po tak krótkim czasie od zabiegu? Może ze względu na szwy? Czy już mam się nastawiać na ponowną korektę? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

https://imgur.com/x9oEK4O
https://imgur.com/E1vKWZ9
https://imgur.com/j9Il0Yl
https://imgur.com/CpTwq10
https://imgur.com/jDwkhH3
https://imgur.com/qsnlD2p
 

eenki

New member
Nie wiem jak edytować, więc napiszę post pod postem. Tak wyglądał penis we wzwodzie na parę dni przed zabiegiem. Jak widać, napletek zbierał się za żołędziem i nie szło go dalej ściągnąć ze względu na wędzidełko, które się naprężało i ciągnęło żołądź do dołu.
Ktoś, coś, jakieś opinie?
https://imgur.com/hyPeSjT
 

luki1

New member
Spokojnie, jesteś swieżo po zabiegu. Do tego opuchlizna, szwy itp.
To nie jest tak, że od razu po zabiegu wszystko będzie od razu super. Teraz musi się wszystko zregenrować, a spokojnie podczas ściągnia szwów skonsultujesz.
To dopiero 2 dzień po zabiegu, więc na spokojnie. Niech się wszystko dobrze goi, bo i tak nawet jakby coś wyszło, to nic nie zrobisz, a niepotrzebnie się martwić na zapas - bez sensu.
Choć zdaję sobie sprawę, że łatwo się pisze....
 

Michu92

New member
Spokojnie stary nie ma co panikować. Sprzęt moim zdaniem wyglada ok, goi sie ładnie dbaj jak trzeba a prawdy dowiesz się jak przetestujesz. pozdro
 

eenki

New member
Dobra, może uaktualnię temat. Ponad 3 tygodnie po zabiegu, zostały 2 szwy i nie chcą się rozpuścić. Tak jak pisałem w pierwszy poście, wędzidełko dalej ciągnie żołądź w dół przy mocnym naciągnięciu a napletek wraca za rowek zażołędny i nie da się go rozprowadzić po całym prąciu.
Nie będę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Kolejny raz nie chce wydłużać wędzidełka, jestem zdecydowany na obrzezanie po całkowitym wygojeniu. Także mam pytanie czy można się obrzezać po zabiegu wydłużania wędzidełka? Nic nie stoi na przeszkodzie?
 

Trolo

Active member
Po calkowitym zagojeniu rany należy ćwiczyć bliznę i ją rozciągać, po jakimś czasie się rozciagnie i bedzie już dobrze. Tak samo miałem.
 
Do góry
TOPlist