• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzezania

MKD

Active member
Ja bez opatrunku spie od 3 dnia. Ale i tak nadwrazliwosc jest teraz siedze bez opatrunku w majtkach i spodnaich bo tak to chodzilem po domu w luznych spodenkach i zoladz wsm nie dotykal niczego. A opuchlizne mam dalej wlasnie pod zoledziem na napletku
a to ja tam moge skakac, biegac i nic nie przeszkadza.

Polecam ciasny opatrunek w okol oponki - taki bardzo ciasny. U mnie zeszla calkowicie po 5 godzinach w takim opatrunku wiec teraz go tak scisne jeszcze nas noc i pewnie jutro tez pochodze w ciasny to moze juz sie pozbede tego obrzeku limfatycznego
 
a to ja tam moge skakac, biegac i nic nie przeszkadza.

Polecam ciasny opatrunek w okol oponki - taki bardzo ciasny. U mnie zeszla calkowicie po 5 godzinach w takim opatrunku wiec teraz go tak scisne jeszcze nas noc i pewnie jutro tez pochodze w ciasny to moze juz sie pozbede tego obrzeku limfatycznego
A jak robisz ten opatrunek i z czego ?
 

MKD

Active member
ja sam nie wiem ile juz wypadlo, zostalo z 6-7 i nie zwracale na to uwagi. Teraz widze, ze wiele prawie juz wypadlo wiec mysle kwestia miesiaca po zabiegu u mnie
 
 

Rubber

Member
Na tym 3 zdjęciu masz jakiś strupek ? Zdjęcia trochę niewyraźne, ale wydaje się dobrze goić.
Pojawia ci się jeszcze czasami krew między szwami?
 

MKD

Active member
A u mnie sa takie jakby strupki przy szwach, one sobie odpadaja razem ze szwem w sumie i pod tym jest blizna no wiadomo jak to po strupku. Tzn tak mi sie wydaje, ze to strupek xD

Teraz pytanie do tych co juz sa dalej w tym procesie ode mnie - ja dzisiaj mam 25 dzien po zabiegu. Jak to jest z seksem? Kiedy mozna juz tak normalnie wszystko robic? Nie mam na mysli delikatnego seksu tylko taki normalny, mozna powiedziec lekko ostrzejszy. 2 miesiace po zabiegu bedzie ok?

Wiem, ze gojenie to rowniez kwestia indywidualna ale niektorzy widzialem po miesiacu probowali
 

Rubber

Member
Ja po pierwszym zabiegu dopiero po dwóch miesiącach uprawialem seks i wyskakiwała mi jeszcze opuchlizna, a po drugim zabiegu już po trzech tygodniach normalny seks uprawiałem i było ok, żadnych komplikacji. Pierwsze kilka razy były mało komfortowe przez bliznę, ale teraz po miesiącu i kilku dniach od poprawkowego jest już bardzo dobrze.
 
Ja po pierwszym zabiegu dopiero po dwóch miesiącach uprawialem seks i wyskakiwała mi jeszcze opuchlizna, a po drugim zabiegu już po trzech tygodniach normalny seks uprawiałem i było ok, żadnych komplikacji. Pierwsze kilka razy były mało komfortowe przez bliznę, ale teraz po miesiącu i kilku dniach od poprawkowego jest już bardzo dobrze.
A jak myslicie u mnie zniknie ta opuchlizna lekka ?
 

Podobne tematy

Do góry