• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu. Co dalej?

dcba

New member
Witam wszystkich jako nowy użytkownik. Mam 16 lat i nazywam się Fabian. Przejdę do rzeczy. Tydzień temu miałem wykonywany zabieg. Na wypisie mam: krótkie wędzidełko, stulejka, nadmiar napletka. Nie byłem obrzezany, więc tylko przedłużenie wędzidełka i plastyka. I moje pytanie jest następujące. Nie ma żadnych stanów zapalnych, obrzęków itp. Jest jeszcze kilka szew(rozpuszczalne, więc lada dzień powinny zniknąć). Ale mój problem jest taki, że nie jest mi łatwo zdjąć napletek. Czy powinienem to 'ćwiczyć'? Czy jest coś nie tak, czego oczywiście bym nie chciał..?
 

sławek83

Moderator
Musisz dużo ćwiczyć napletek. Ja po tygodniu też nie mogłem ściągnąć i bałem się że jest za ciasno zrobione, ale w drugim tygodniu już zszedł cały. Ćwicz i cierpliwości. Tylko nie przesadź z tym ściąganiem.
 

dcba

New member
Przepraszam za głupie pytania, ale co masz na myśli mówiąc ćwicz? :) Mam tylko zdejmować napletek? Czy nie masz żadnych problemów już w wzwodzie? ;)
 
Do góry