• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu co dalej? MAŚĆ

cyan1

New member
No więc tak w kwietniu udałem się do lekarza w takiej sprawie iż nie mogę ściągnąć napletka podczas wzwodu w stanie spoczynku wszystko ok. Myslałem ze to stulejka jednak on zlecił plastyke wędzidełka. No więc zabieg na poczatku maja wszytsko sie udało po kilku kontrolach wszytsko sie zagoiło. Tylko problem był taki że nic sie nie zmieniło jedynie to że nie ciągnie mnie tak wędzidełko jak ściągnę napletek w stanie spoczynku. Na ostatniej kontroli lekarka mi powiedziala ze nie mozliwe ze podczas wzwodu nie moge go sciagnac i powiedziala ze po roku jak sie nic nie poprawi to mam isc do urologa ponieważ w dzien ostatniej wizyty konczylem 18 lat i juz chyba chceli sie mnie pozbyć. Ale nadszedł czas że musze mieć wszytsko sprawne bo tak dluzej nie moze być i postanowilem ćwiczyć sciaganie co prawda 3 dni ale poprawa juz jakas jest i moje pytanie odnosi się do tego czy jest jakaś maść nie na recepte która pomoże mi rozciągnać ten napletek ? Wiem że obrzezanie pomoże mi w 100% ale chce być normlany jak każdy więc pomóżcie mi :)
 
Do góry