Po seksie spuchl i oponka większa

Macmako

New member
Po seksie z partnerką zauważyłem ze skura mi spuchla w jednym miejscu nabrała fioletowy kolor a oponka zrobiła sie 2x większa. Czy to samo zejdzie. Do poprzedniej formy? Prosze zdjęcia

https://m.imgur.com/a/CuvnEs5

Bardzo prosze o wypowiedź i dlaczego mi napuchl ?
 

Janek77

Member
Kiedy ty miałeś w końcu ten zabieg? Mi lekarz powiedział ze miesiąc ma być bez masturbacji współżycia i basenu. Po miesiacu powiedział ze wspolzyc juz można ale na początek lepiej z gumka a basen jeszcze 2 tyg nie.

Jestes juz po miesiącu? Czy nikt ci tego nie powiedział?

Z tego co widzę to chyba 26 dni po...
Niewiem poco się tak spieszyles....
 

Trolo

Active member
Niestety sam sobie jesteś winny. Nie czekasz do całkowitego zagojenia i uptawiasz seks. To że na zewnatrz sie zagoiło nie oznacza, że w środku też. Minimum to miesiąc ale u jednych to krocej a u innych dłużej trwa. Teraz jeszcze dluzej bedzie sie goić wszystko.
 

Macmako

New member
http://imgur.com/a/5pYhQMp. Tutaj zdjęcia z dzisiaj sine sie pokazało i jeszcze gorzej bardziej napuchło,nie wiedziałem że to musi sie tak goic jeszcze lekarz mi powiedział wcześniej ze jest dobrze już wiec myślałem ze mozna to robić ale niestety w środku bylo nie zagojone myślicie ze to samo zejdzie?
 

Macmako

New member
Obrzęk skory ?

http://imgur.com/a/IZHSpGK niech to bedzie przestrogą i nauką dla was ze jak z zewnątrz wyglada siusiak dobrze to w środku sie leczy jeszcze ja wczoraj po seksie doznałem czegoś takiego i fioletowa skora i obrzęk powie mi ktoś ile mi to moze zanikac? I czy dobrze mi sie wydaje?
 
Podobne tematy

Do góry