• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spuchnięty napletek (oponka) po seksie oralnym

wough

Member
Witam dzisiaj jestem miesiąc po zabiegu plastyki napletka wszystko było dobrze do dzisiaj. Ładnie się wszystko zagoiło ale dzisiaj pierwszy raz robiłem z dziewczyną sex oralny(robiła mi dobrze ustami) i teraz patrzę i mam strasznie opuchniętego napletka nie wiem dlaczego wydawało mi się że wszystko jest okej i normalnie mogę uprawiać sex. Podobno 3 tygodnie po zabiegu plastyki napletka trzeba utrzymać wstrzemiężliwość seksualną przez 3 tygodnie i się tego trzymałem. Na wizycie po zabiegu nie byłem bo miałem kwarantannę i mam ją zaplanowaną na 16 kwietnia. I teraz pytanie czy wszystko będzie w porządku z moim penisem bo naprawde cieszyłem się że zrobiłem operacje ale teraz jestem załamany proszę podnieś mnie ktoś na duchu. :(
 

wough

Member
mam nadzieje że się unormuje będe trzymać penisa u góry jak będe spać tak jak po zabiegu jest to zlecone ponieważ wtedy szybciej schodzi opuchlizna
 

MKD

Active member
te 3 tygodnie to i tak tylko umowny czas. Duzo zalezy od indywidualnych predyspozycji organizmu. Niektorzy czekaja 6 tygodni, inni 8 a ja czekalem 4 i wszystko bylo ok czy to przy seksie klasycznym, oralnym czy analnym
 
Pany a jak ja teraz zacząłem chodzić z odciągniętym napletkiem (w celu hartowania żołędzi) i po dwóch dniach zauważyłem ze napletek lekko nabrzmiał to to tak ma być czy coś się dzieje nie tak?
 

Podobne tematy

Do góry