• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po plastyce stulejki i wędzidełka 3 dzień - pytanie

MK12

Member
Smaruje smaruje!! Szkoda że ta skóra co chwile zjeżdża na dół ale nie ma żadnego problemu żeby znowu zasłonić główkę ale cały czas trzeba poprawiac.. Z drugiej strony dobrze ze bez większych problemów i bólów idzie i w jedna i w drugą stronę.
Z tym altacetem to gruba warstwa czy delikatnie prze smarować i lepiej czekać aż wyschnie czy odrazu opatrunek? Plus opatrunku taki że fajnie przytrzymuje ta skórę na główce
 

mati12

Well-known member
Ja smarowałem rano i pod wieczór grubszą warstwę czekałem aż wchłonie troszeczkę wklepywałem no i zakladalem opatrunek żeby napletek nie schodził nie możesz też przesadzać z tą maścią bo ona jest ostra
 

MK12

Member
Pytanie z typu dziwne :)
Minęły 3 tyg stan podobny jak ostatnio na zdj, trochę mniejsza opuchlizna z dolu, rana zagojona, wrażliwość coraz mniejsza. Problem jedynie że jak narazie odpadły tylko 5 szwow i już mnie wkurzają one, większość już są dość luźne i widać że odstają lecz nie chce ich sam zdejmowac, w pon mam wizytę oraz zdjęcie szwów.( dopiero od dzisiaj też zacząłem je długo moczyć w wannie). Pytanie moje jest takie czy mogę pozwolić sobie na pełny wzwód z tymi szwami bo narazie głowa albo ja sam hamuje pełne powstanie
 

MK12

Member
Mam dylemat czy nie pozbyć się tych szwów teraz ale raczej lepiej poczekac te parę dni niż narobić czegoś i pogorszyć
 

mati12

Well-known member
Dlaczego by nie mógł doprowadzić do pełnego wzwodu po 3 tygodniach? Bez przesady rana na pewno się nie rozejdzie nikt nie pisze o jakiś zabawach tylko o normalnym wzwodzie
 

MK12

Member
Tak mam cały czas jedynie rano jak się budzę to jest cały odsłonięty pewnie po wzwodzie ale jak zmaleje to skóra sama się znowu nasuwa


A tu na pierwszym zdj widać jeden szef gdzie Supełek puścił i myślę że dało by radę pociągnąć ta nitkę bez problemu
 

samlukier

Member
Też bym chciał tak panować nad erekcja 🤣🤣 5 dzień po całkowitym, a mały w nocy narwany, że masakra 🤣🤣 5-6 bryka i to na 100%. Najgorsze, jest to że nie idzie nad nim zapanować i jak się obudzi to nie chce iść spać 🤣🤣 Boję się trochę o szwy....
 

MK12

Member
No mi po 4 czy 5 dniu w nocy jak stanął to poszedł jeden szew z dołu.. Ale od tamtego momentu bez problemy. Przez dzień wgl nie staje, tyle dobrze choć już tyle czasu minęło wszystko zagojone i zaraz go postawie haha :)
 

Podobne tematy

Do góry