Po plastyce - problem

TheRock

New member
Witam, mam dość spory problem po plastyce napletka+wędzidełko. Otóż mam tak że po zsunięciu napletka do rowka zażołędnego w stanie spoczynku, napletek zatrzymuje się tam i nie chce wrócić, muszę go sam nasuwać ręką.

Troszkę gorzej sprawa ma się kiedy dochodzi do wzwodu, wtedy w ogóle nie mogę ściągnąć napletka, schodzi mniej - więcej do połowy i dalej już nie ciągnę bo boli, jeszcze wszystkie szwy nie wypadły i nie chcę nic zerwać.

Jest jeszcze problem kiedy w spoczynku ściągam go do rowka zażołędnego i dochodzi wtedy do wzwodu (niepełnego) t już bardzo ciężko naciągnąć mi spowrotem napletek, jest bardzo ciasno.

Czy konieczna będzie poprawka? A może da się to rozciągnąć?
 

Łukasz867

New member
Jeżeli jeszcze masz szwy - nie przejmuj się. Ja po zabiegu nie potrafiłem w erekcji ściągnąć napletka przez 2-3 miesiące - ze względu na blizny. Później wszystko ładnie się naciągnęło i sprzęt działa bez zarzutu.
 

TheRock

New member
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, szwy już w tym momencie w zasadzie wypadły, został tylko jeden, który myślę wyleci w najbliższym czasie, będę teraz rozciągał w ciepłej wodzie bo i zaczynam stosować maść na blizny, mam nadzieję że będzie ok :)
 
Do góry