• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po plastyce napletka

Marcepan88

New member
Witam, jestem 4 dni po zabiegu ( nic strasznego w tym nie ma xD ) mam takie pytanie, po zabiegu caly czas mam zciagniety napletek i nie wiem czy go odciagnac czy czekac az szfy odejda ? Z gory dzieki za odpowiedz.
 

szymon1

New member
Napletek powinienes nosic nasuniety na zoladz i po prau dniach czyli mozesz prubowac juz dzis cwiczyc napeltek (delikatnie zdejmowac na tyl ile sie da i nasuwac i tak zrobic z 10 powtorzen np na poczatek) Cwiczenia napletak t b wazna sprawa poczytaj na forum
 

Marcepan88

New member
Dzieki za odpowiedz, mam jeszcze pytanko, czy mozna rozpoznac sposob zabiegu po metodzie szycia ? Na wypisie mam tylko napisane ze byla robiona plastyka nic wiecej.
 

szymon1

New member
Plastyka to nie to samo co obrzezanie, plastyka to skrocenie/poszerzenie napletka tak zeby dalo sie go zdejmowac, obrzezanie to wyciecie napletka
 

Marcepan88

New member
No tak tylko cZy przy plastyce to co zostalo z napletka jest przyszywane do ponisa ? Nie wiem dokladnie jak rozpoznac co bylo eobione bo lekarz jedyne co mi powiedzial to, ze opatrunek jest nie potrzebny i by przemywac woda nic wiec nie mowil o cwiczeniu napletka czy cos. Czy musze dac zdjecia zeby stwierdzic co bylo robione ?
 

szymon1

New member
Na zdjeciu to wyglda jkabys byl obrzezany, napletka nie widac wiec nie trzeba go cwiczyc tak jak przy plastyce, chyba ze masz ten napletek tylko jest zawiniety, zapodaj inna fotke i pokarz jak to wyglda od strony wedzidelka. Jak jestes obrzezany to opatrunek by sie przydal nos ptaka zwroconego ku gorze za pomoca podpaski BELLA NORAML wsadzonej pionowo w slipy.
 

szymon1

New member
Slabej ostrosci te zdjecia ale wyglda jakbys byl obrzezany z pozostawiniem szerszego marginesu blaszki wewnterznej napletka (ile go masz z 1-1,5 cm?), wiec tego raczej nie da sie nosic nasunietego na zoladz, jesli dobrze widze, jesli nie da sie cwiczyc to przynajmniej nie unikaj juz wzodow zeby blizna sie rozciagala zeby ciasno nie bylo (nie mowie tu o wspolzyciu czy masturbacji bo to niewskazane).
 

Podobne tematy

Do góry