• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu

dragon_wolf

New member
Cześć.

3 tygodnie przeszedłem zabieg obrzezania, wydaje mi się, że wszystko przebiega pomyślnie, jednak zastanawia mnie jedna rzecz.
W zaleceniach otrzymałem info, że po 3 tygodniach można smarować maścią zmniejszającą bliznę. Jednak aby taką maść zastosować rana musi być kompletnie wygojona i nie powinno być szwów(wg. informacji z ulotki i od farmaceuty). U mnie dopiero jeden, dwa szwy wypadły(mam samorozpuszczalne).
Czy po takim czasie tych szwów nie powinno być już mniej, czy może u mnie gojenie przebiega wolniej i muszę jeszcze poczekać?


 

Amek

Active member
Jakieś te szwy grube. Może trzeba je usunąć samemu, albo u urologa który robił zabieg. Generalnie jakoś może zadzwoń do niego, umów się na kontrole...
 

mati12

Well-known member
3tyg Usunąć szwy samemu lub się umówić na usunięcie parę dni bo można smarować Blizne
 

mati12

Well-known member
Delikatnie nacinasz węzełek i wyciągasz pensetą ale jeżeli zbyt bardzo przylegają to lepiej się umów na usunięcie
 
  • Like
Reactions: AGv

dragon_wolf

New member
Zastanawia mnie fakt, czy po obrzezaniu penis mógł zmienić swój rozmiar.
Mam nieodparte wrażenie, że w stanie wzwodu jest.. mniejszy o_O
 

latek777

Active member
Zastanawia mnie fakt, czy po obrzezaniu penis mógł zmienić swój rozmiar.
Mam nieodparte wrażenie, że w stanie wzwodu jest.. mniejszy o_O
ja czytałem, ze może być mniejszy, nie są to bajki bo na forach zagranicznych o tym pisali, dlatego mam obawy, ale tutaj koledzy twierdzą, ze może to być czasowe a potem wraca do normy
 

nope

Well-known member
Miałem to samo. Po 1 psychicznie sie bałem pełnego wzwodu nwm czemu, po drugie troche ciągła skóra z jaj i z brzucha, po paru tyg przeszło. Easy
 

Podobne tematy

Do góry