• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

trewiz21

New member
Czesc jestem 8dzien po zabiegu obrzezania całkowitego.
Zabieg przebiegl pomysle bez bołu bez komplikacji , wszystko szybko sie goi.
Mam pare pytań.

1.Jak długo powinienem nosic opatrunek?
2.Ile czasu potrzebowaliscie czasu aby wrocic do pracy? U mnie praca fizyczna na razie L4 na 2tyg
3.Po jakims czasie mozna sie masturbowac?
4.Trenuje podnoszenie ciezarów jak myliscie kiedy bd mogl wrocic na treningi?

Dzieki za odp pozdrawiam :)
 

mati12

Well-known member
1.Najlepiej dopóki będą szwy żeby nigdzie nie przy haczyć
2. 2 tyg matko ja wróciłem po 2 dniach 5 razy się wykuruje szkoły
3. Przerwa przynajmiej miesiąc
4.Zapytaj lekarza na wizycie kontrolnej może też tutaj ktoś się wypowie
 

MKD

Active member
Oj to zalezy. Wstepne wygojenie oceniane jest na okolo 10 dni.

rowniez mam prace fizyczna i nie wyobrazam sobie wrocic np po tygodniu a gdzie tutaj podniesc 60kg.
 

mati12

Well-known member
Też nie mam pracę fizyczną i jak przyszla mi dostawa to musiałem przywrócić parę ton w dodatku był upał bo to było jakoś lipiec sierpień
 

latek777

Active member
opatrunek noś 2 tygodnie, a ja radę profilaktycznie nawet dłużej, po co ma Ci szew puścic? ja zdjąłem po 4 dniach i niestety przy wędzidełku szew puścił
jak masz pracę fizyczną to te 2 tygodnie powinno wystarczyć, zresztą sam będziesz wiedział jak się goi itd to indywidualna sprawa, z siłownią dałbym sobie miesiąc spokój, seks też wg mnie miesiąc przynajmniej przerwy
 

trewiz21

New member
ok dzieki za odpowiedzi :)
A jeszcze jedno pytanie kiedy braliscie prysznic czy 8dniu juz moge moczyc napletek i czy na cos powinienem zwrocic uwage przy kapaniu sie?
 

Denis98

Member
Normalnie, zmieniać opatrunki oraz myć jak należy, ja prysznic odrazu wziąłem, tyle że penisa myłem osobno po prysznicu octaniseptem
 

Arktik

Well-known member
Ja bodajże po 3-4 tygodniach poszedłem do pracy jeszcze w między czasie wyleczyłem jakiś stan zapalny co miałem wczesniej
 

Denis98

Member
I tak dodam od siebie, żeby lepiej nie palić Marii do tygodnia po obrzezaniu, bo miałem wrażenie że mi penis odpadnie 🤣
 

trewiz21

New member
A jakie zdanie macie o spaniu na brzuchu? Ja juz 9dzien sie mecze bo nie umiem spac inaczej :/
Macie jakies pomysly jak zabezpieczyc malego zeby przy spaniu na brzuchu byl bezpieczny
 

nope

Well-known member
Nie na wyjscia. Nie spij na brzuchu. Mi tez to lekarz odradzal na pare tygodni. Pozatym nadwrazliwosc i tak mi sie nie dała polozyc z poczatku na brzuchu. Musisz sie przestawić narazie i tyle.
 

trewiz21

New member
A jak dlugo chodziliscie w opatrunku? Za tydzien ide do pracy (bd to 19dzien po zabiegu) a nie chciałbym w pracy z nim chodzic.
 

nope

Well-known member
Ja nosilem dopoki mialem szwy bo inaczej mnie bolało bo uwadzały. Wlasnie mi sie wydaje ze w pracy w opatrunku będzie Ci lepiej.
 

trewiz21

New member
Siemka jestem juz 15dzien po zabiegu w poniedziałek ide do pracy , mam prace fizyczna.
Co myslicie zebym od jutra przyzwyczaił małego i chodził bez opatrunku?
Wszystko sie bardzo dobrze zagoiło , szwy juz sie rozpuscily.
 

nope

Well-known member
Jak tylko jestes w stanie to i nie masz ran to mozesz. Ja na poczatku jak juz szwy wypadly i przestawalem nosic opatrunek to stopniowo. Po domu bez itd a jak wychodzilem do znajomych to ubieralem zeby mnie nie pokrzywilo. Ale nadwrazliwosc szybko mija. Tydzien dwa i zapomnisz.
 

trewiz21

New member
Ok to zrobie jak polecacie dzieki :)
Jeszcze mam pare pytań.
Kontrole mam miec 14-21dni po zabiegu , ale okazało się , ze urolog , który mnie operował gdziś wyjechał i musze poczekac.
Do tego czasu małego smarowałem maścia Detreomycini , ale dzisiaj juz mi się skonczyła , czy musze go teraz czymś nawilżać?
Jeśli szwy mi sie rozpuscili , nie mam zadnych sladów krwi , moge przejechać sie na siłownie? W domu juz wysiedziec nie umiem :D
 

Podobne tematy

Do góry