• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

st96

New member
Antybiotyk dostałem na tydzień, jak poszedłem na ponowne założenie szwów. Ogólnie też zastanawiam się nad tym cięciem z lewej strony i chciałem się dopytać czy tak to powinno wyglądać (poniżej daje dwa zdjęcia z dzisiejszego prysznica), dodatkowo jest to jedyne miejsce, które nadal zostawia lekki ślad na opatrunku. Po tej samej stronie też obok żołędzi mam cały czas opuchliznę, która jest twarda, choć nie sprawia w ogóle bólu.

 

st96

New member
Byłem dziś na wizycie u innego lekarza, dla własnego komfortu psychicznego :D Powiedział, że wszystko się dobrze goi, jedyne co dodał to, że można jeszcze moczyć sprzęt w rumianku.

Pytanie do was - cztery szwy wyszły mi same w ciągu ostatnich dwóch dni, mógłbym jakoś pomóc reszcie, żeby szybciej wyszły?
 

st96

New member
Kontynuując swój monolog - szwy już wszystkie wyjęte, bawiłem się nimi wczoraj i dziś i udało się co do jednego pozbyć. Jednak dopiero kilka godzin po tym, po doprowadzeniu do wzwodu zobaczyłem, że w jednym miejscu jakby rana nie jest jeszcze zasklepiona. Jest się czym martwić czy też samo się to zrośnie?

 
Widać , że wcześniej musiał gdzieś jakiś szef puścić . Nie przejmuj się . To się też zagoji , tyle , że dłużej. Będzie się goić od środka przez ziarnowanie rany i pomału będzie wypełniać dziurkę 😉
 

anubis321

Member
Komórki skóry w przypadku niewielkiej rany odradzają się kilka dni, natomiast w ranie głębokiej lub ranie pooperacyjnej ponad miesiąc lub dłużej ze względu na tworzenie się ziarniny. - tez mam dwie rany pooperacyjne niezszyte czekam na ziarnine takze super co , miesiac lub dluzej :)
 

st96

New member
Zaczerwienienie wokół cewki (1 zdjęcie) - jest się czym przejmować waszym zdaniem? Ciągle się utrzymuje, rumianek chyba niewiele na nie daje, a lekarz u którego byłem na wizycie tydzień temu mówił, że samo powinno ustąpić po pewnym czasie, sam już nie wiem czy jest się czym przejmować. :D
Rana, którą wrzucałem ostatnio niemal już całkowicie się zrosła, zacząłem traktować żołądź wazeliną, bo była trochę wysuszona. Pierwsza masturbacja już za mną, zero bólu.
Poniżej zdjęcia z dziś, czyli 3 tygodnie po ponownym założeniu szwów.

 

Podobne tematy

Do góry