• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzeżanie dzień 2

Daniel 8887

New member
I mam dylemat, czy smarować czy tylko odkażać ranę i ją owijać, bo mi zależy aby to miejsce w przyszłości nie wyglądało fatalnie ze wstydliwą blizną 🤔😑
 

nope

Well-known member
Ja nie wiem w sumie. Tylko cie chciałem uświadomić w razie w. Musialby ktos sie wypowiedziec co sie zna na lekach dobrze.
 

Daniel 8887

New member
Nie smarowałbym tym tridermem. Ale zrób jak uważasz, bo nie chce Ci mieszać w głowie. Lekarz to lekarz jednak.
Również mi się wydaje że przez smarowanie maścią ta rana nie ma szans na szybkie gojenie ( zrośnięcie) i pomyśleć że mam wracać do pracy w poniedziałek, do tego opuchlizna i nadwrażliwość żołędzia ehhh
 

flader

Active member
Również mi się wydaje że przez smarowanie maścią ta rana nie ma szans na szybkie gojenie ( zrośnięcie) i pomyśleć że mam wracać do pracy w poniedziałek, do tego opuchlizna i nadwrażliwość żołędzia ehhh
Poproś swojego lekarza o przedłużenie zwolnienia. Ja na samym początku dostałem prawie miesiąc więc jest to do załatwienia. U ciebie wyraźnie to wszystko jeszcze jest w bardzo początkowym stadium.
 

Daniel 8887

New member
Za dobrze to nie będzie wygladalo

 

Podobne tematy

Do góry