• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po jakim czasie sciagac napletek?

danon92

New member
Tak mam podobny problem, zabieg usunięcia stulejki miałem w czwartek i na razie nie daję rady zdjąć napletka nawet do połowy żołędzi, bo strasznie boli. Wielkiej opuchlizny nie mam tylko z jednej strony więcej skóry niż z drugiej ale to chyba zniknie. Wy też tak mieliście z tym zdejmowaniem?
Sory, że się podłączam do tematu ;p
 

tryku91

New member
Lekarz mi powiedział, ze dzisiaj juz moge probowac sciagac, wydawało mi sie to za szybko bo wczoraj mialem zabieg. Dlatego tutaj spytałem
w ten temat weszlo sporo osob ale nikt nie napisał nic...
Wiec posluchalem lekarze, sciagnołem do 3/4 wszystko ok przmyłem rumiankiem, obejrzałem mecz Lecha z Legia patrze w spodnie i caly bandaz w krwi... i co mam teraz zrobic ? jest weekend dzwonic do urologa, czekac i sprobowac jutro sciagnac, nie daliscie mi zadnej rady wczesniej to dajcie teraz!
 

Nanuk

New member
Dajcie sobie czasu, ja sciagnalem dopiero jak nie bylo bolu, nie mialem jakiejs konkretnej daty kiedy mam JUZ sciagnac napletek, przez pierwsze 5 dni w moim przypadku nie bylo o tym mowy.
 
Do góry