• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po jakim czasie od zabiegu masturbacja?

Trolo

Well-known member
Kwestia indywidualna. Jedni tydzień - 2 tyg i potem powstawały obrzęki, ból, drudzy czekali do wypadnięcia szwów, z kolei inna grupa czeka około miesiąca do kompletnego zagojenia.
Wszyscy radzą żeby na spokojnie odczekać miesiąc uwzględniając to jak się goi. Jeżeli źle i są jakieś problemy to się czeka dłużej.
 

xwiewiurx

Member
ja na kozetce slyszalem historie ze jakis mlody chlopak po 10 dniach bodajze zachcialo mu sie seksu i potem zawital na stole po raz 2-gi, nie wiem kto tez sie masturbuje nawet po 2 tygodniach w szwach, ale ja bym zaczekal minimum te 4 tygodnia do spokojnego wygojenia, pospiech zlym doradca pamietajcie ;)
 

nope

Well-known member
No ja nie rozumiem czegos takiego. Ciezko wytrzymac te pare tyg? Przeciez tu chodzi o waclawa i o jak najladniejsze zabliznienie i efekt ; D byli na forum tacy co i ze szwami jechali laski😅
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
z miesiąc
to, że na zewnątrz wygląda na wygojone, to jeszcze musi się porządnie pozrastać wewnątrz, aby nic nie puściło
 

Kkraa

New member
Ja jestem dokładnie 32 dni po zabiegu (calkowity) natomist wypadły mi 3 szwy i pozostałe trzymają się mocno ;) lekarz kazał dalej moczyć i myć przez 2 tygodnie i powinny wypaść. Padło pytanie o przyjemna cześć ;) stosunek odpada az do momentu kiedy wypadną wszystkie szwy (bezpieczeństwo raczej drugiej osoby, bakterie na szwach itd) - natomiast pozwolił na masturbacje (po miesiącu wszystko jest zagojone a i w tym okresie wszystko dobrze się goilo). Teraz to moim zdaniem bardziej kwestia własnej głowy, i no właśnie przyjemności kiedy szwy są nadal na miejscu oraz potencjalnie coś tam krawiec może bo jednak szwy trzymają skore - ja dla pewności jeszcze te 2 tygodnie przetrzymam ale faktycznie po miesiacu jeśli wszystko się goilo dobrze to już można działać (jeśli szwów by nie było to także stosunek) :)
 
Do góry