• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po high&tight - dr Ratajczyk, Wrocław

Casevan

Member
Golenie tylko je zagęszcza. Taka podobno jest zasada.
Ktos tu kiedyś wspominał o paście cukrowej ale nie wiem na ile jest skuteczna bo ja na razie wstrzymuje się z majstrowaniem przy siurze.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Cebulka wlosa nie wie ze zostal on sciety i ze ma szybciej produkowac wiecej włosa. Tak samo jak macierz paznokcia nie wie ze zostal on obciety. Takze czy to scinanie wlosow czy ciecie paznokci nie wplywa na to ze beda one szybciej czy tym bardziej gęściej rosły. Zreszta co znaczy gęściej? Skoro jest cebulka to po scieciu włosa magicznie nie powstanie 5 cebulek zeby bylo gęściej ;)
 

Casevan

Member
Może macie racje. Ja powtarzam co słyszałem od innych.
Chociaz ze swoich spostrzeżeń widzę ze goląc prawie ze napletek włosów robi się coraz więcej.. Golić to ciagle to masakra.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na to maja wplyw hormony. Uspione cebulki zaczynaja produkowac wlosy. Dlatego z wiekiem np tracimy klaki na glowie a rosna np na plecach :LOL:
Tak samo jak cebulki w roznych miejscach na ciele maja zaprogramowane na jaka dlugos ma produkowac wlosy. Dlatego np nasze brwi nie rosna na 20 cm. Mozesz je ciac ile wlezie a i tak urosna do okreslonej dlugosci i tyle.
 

Casevan

Member
Tez jest teoria z tymi włosami na siurze bo mając prawie cztery dychy na karku od jakiegoś czasu używam sporo szamponów wspomagających porost tych na głowie ale pod prysznicem wiadomo ze spływa wszystko po całym ciele, po penisie również. Ciekawe czy to może tam stymulować cebulki do wzrostu..🤔
 

don_domini00s

Active member
Co do depilacji, to ja używam i polecam kremy z Veet to depilacji dla mężczyzn, używam tego pod prysznic niebieskiego i jest gid, gładziutko jajka i trzon siura. Nie wiem ze dwa tygodnie jest spokój chyba :D tylko raczej krótkie muszą być, bo buszu to nie zedrze ten krem niestety. Pomarańczowy ponoć lepszy ale nie testowałem.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Cebulka wlosa nie wie ze zostal on sciety i ze ma szybciej produkowac wiecej włosa. Tak samo jak macierz paznokcia nie wie ze zostal on obciety. Takze czy to scinanie wlosow czy ciecie paznokci nie wplywa na to ze beda one szybciej czy tym bardziej gęściej rosły. Zreszta co znaczy gęściej? Skoro jest cebulka to po scieciu włosa magicznie nie powstanie 5 cebulek zeby bylo gęściej ;)
a nie wiesz, że jak wyrwiesz jeden siwy włos to wyrosną dwa? ;p
 

Podobne tematy

Do góry