• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka stujelki

hubert555

New member
Wysłałem lekarzowi Kuźniarowi rano zdjęcia, opisałem sprawę i odpisał mi teraz , że będzie konieczy zabieg obrzezania i jeżeli chce u niego to musze czekać na wolne terminy. Użył słowa "konieczy" więc chyba po ocenie na zdjęciach wywnioskował, że robota słabo zrobiona.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Naprawdę mogą być problemy z uzyskaniem orgazmu lub czuciem? To były moje obawy od początku dlatego też zdecydowałem się na plastykę ale nadal nie wiem czy te problemy naprawdę występują po obrzezaniu całkowitym.
Tos ty chcial plastyke czy lekarz? Bo cos mieszasz. Jak zes sie uparl ze nie chcesz obrzezania to nie zwalaj na lekarza ze malo profesjonalny.
 

hubert555

New member
Ja pytałem się lekarza jaką opcje wybrać i jak to wygląda , lekarza polecił plastykę, bo mniej krwawienia i okres pooperacyjnych lepiej się przechodzi ,a do powrotu stulejki bardzo rzadko dochodzi ale jak się zapytałem czy z moją stujelka całkowita nie lepiej zrobić obrzezanie to mówił, że plastyka lepiej wygląda i on nie będzie miał problemu z wykonaniem zabiegu. Jak pisałem o braku profesjonalizmu to chodziło mi o takie rzeczy jak brak żadnych badań przed zabiegiem, nie powiedział mi jak zrobic opatrunki na penisa ( po zabiegu nic na niego nie założył kazał normalnie krwawiącego penisa włożyć do bielizny) , brak żadnych informacji o próbach odciągania napletka ( w tym momencie nie mogę go w ogóle odciągać) , problemy z kontaktem i umówieniem się na wizytę sprawdzająca po zabiegu.
 

Amek

Active member
Ja pytałem się lekarza jaką opcje wybrać i jak to wygląda , lekarza polecił plastykę, bo mniej krwawienia i okres pooperacyjnych lepiej się przechodzi ,a do powrotu stulejki bardzo rzadko dochodzi ale jak się zapytałem czy z moją stujelka całkowita nie lepiej zrobić obrzezanie to mówił, że plastyka lepiej wygląda i on nie będzie miał problemu z wykonaniem zabiegu. Jak pisałem o braku profesjonalizmu to chodziło mi o takie rzeczy jak brak żadnych badań przed zabiegiem, nie powiedział mi jak zrobic opatrunki na penisa ( po zabiegu nic na niego nie założył kazał normalnie krwawiącego penisa włożyć do bielizny) , brak żadnych informacji o próbach odciągania napletka ( w tym momencie nie mogę go w ogóle odciągać) , problemy z kontaktem i umówieniem się na wizytę sprawdzająca po zabiegu.

Słaba sytuacja. Staraj się dbać o higienę pod napletkiem, bo teraz jest większy dostęp powietrza i trzeba uważać, żeby jakiś stan zapalny się nie wdał

Jest jakaś poprawa?
 

hubert555

New member
Po operacji napletek normalnie zszedł i nic nie było sklejone ale lekarz powiedział żebym nie próbował ściągać napletka w domu ,bo szwy mogą puścić albo moge cos uszkodzić więc tylko miałem psikac octisanepem, starać się przemywac rivanolem i czekac ,aż sie zagoi. W tym momencie jak pisałem wcześniej napletek nie schodzi również podczas erekcji. Póbuje go odciągać podczas mycia ale nic z tego. Opuchlizna już zeszła, niektóre szwy już wypadły, nic nie krawi więc myślę, że w tym czasie już powinien schodzić w miarę normalnie.
 

Podobne tematy

Do góry