• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka stujelki

hubert555

New member
Dokładnie tydzien temu miałem plastykę stulejki laserem. Stulejka była całkowita ( mogę wstawić zdjęcia jak wyglądał penis przed zabiegiem jeżeli ktoś chce porównać) . Opuchlizna już całkowicie zeszła, nic mnie nie boli(nie brałem żadnych leków przeciwbólowych ,bo nie było żadnego bólu) , lekkie krwawienie ustało po jakiś 3 dniach , szwy już powoli wychodzą. Smaruje miejsca zabiegu detreomycyna 2% ,octisaneptem i rivanolem. Ale tutaj są moje pytania. 1.Lekarz kazał nie odsuwać napletka dopóki wszystkie szwy nie wyjda ,bo czasem mogę zrobić bliznę ale dzisiaj lekko próbowałem i nie mogę go zsuwać. Czy to normalne w tym etapie? 2.Czy ten zabieg w ogóle wygląda dobrze? 3.Lekarz zalecił tylko psikania octisaneptem i lekko przemywać rivanolem ale jak dzisiaj odsunęłem napletek to widzę mastke. Jak się jej najlepiej pozbyć? Dzięki za pomoc. Zdjęcia poniżej.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No kurde przy takiej stuleji robic plastyke... odważny lekarz. Az jestem ciekaw jak to sie skonczy. Ogólnie to zasada jest taka ze trzeba od poczatku ćwiczyć poprzez zsuwanie bo skora musi zaczac pracowac. Zeby umyć trzeba zdjac. A ze nie mozesz to problem z umyciem. Mozesz sprobowac ciśnieniem prysznica wypłukać.
 

hubert555

New member
Czyli myślisz, że lekarz powinien zalecić mi obrzezanie zamiast plastykę przy takiej stulejce? Co może się złego stać? Będę musiał przykładowo powtarzać zabieg?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jest takie prawdopodobieństwo. A jak nie zaczniesz sciagac napletka to szybciej niz myślisz. Ogolnie to jak ktos ma predyspozycje do stulejki to nawet jak zabieg plastyki sie uda to jest duza szansa ze za jakis czas znowu powróci
 

Humanista

Active member
tak jak mowi diesel, sam mialem plastyke po stulejce czesciowej, odciagalem czesto jeszcze jako nastolatek, a cholerstwo i tak wrocilo. Zobaczymy jak bedzie u ciebie, moze bedziesz mial wiekszego farta. Ale jesli nie, to strzel sobie obrzezanie calkowite, nie czesciowe. Zbyt wiele juz bylo problemow po czesciowym nawet u niezlych lekarzy
 

hubert555

New member
Sprawdzałem i nie widziałem żadnych negatywnych opinii ale szczerze to mogłem to trochę przewidzieć, bo średnio z profesjonalizmem. Dlaczego klapa? Jeżeli chciałbym teraz zrobić obrzezanie całkowite to musiałbym czekać aż to się skonczy goić czy mógłbym np. zrobić za tydzień jeżeli by była taka możliwość?
 

mati12

Well-known member
Myślę że mógłbyś już teraz bo ciebie byłoby w innym miejscu ale takie pytania to już do lekarza radzę dobrze sprawdzić kompetencje doktora bo jak coś nie wyjdzie to może się okazać że już nie będzie z czego poprawiać
 

mati12

Well-known member
Dr. Kuźniar ma dobre opinie wyślij zdjęcie opisz sprawę że jesteś świeżo po zabiegu i zapytaj ile byś musiał czekać by wykonać zabieg obrzezania
 

hubert555

New member
Normalnie mogę wysłać zdjęcia na jego email bez wcześniejszego zarejestrowania się? Czy dopiero jak się np. telefonicznie zarejestruje to wtedy mogę wysyłać? Bo tak dzwoniłem ostatnio to nie miał żadnych wolnych terminów.
 

hubert555

New member
Naprawdę mogą być problemy z uzyskaniem orgazmu lub czuciem? To były moje obawy od początku dlatego też zdecydowałem się na plastykę ale nadal nie wiem czy te problemy naprawdę występują po obrzezaniu całkowitym.
 

Humanista

Active member
Ja mam calkowite i zero problemow, czucie sie nie zmniejszylo w zadnym stopniu. Przy high and tight jest duzo czucia, bo zachowana jest wewnetrzna blaszka, no i jesli lekarz umiejetnie zoperuje wedzidelko, to tam tez jest duzo czucia. Plus zoladz tez jest unerwiona nawet po obrzezaniu... Ja jak chce, to moge dojsc w dwie minuty. Ale moge tez znacznie dluzej oczywiscie, zeby nie bylo 😂
 

Podobne tematy

Do góry