• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka w Giżycku. Nie podoba mi sie jakoś

Trolo

Well-known member
Tak po szwach i po żołędziu. Możesz też się umyć normalnie tym czym myjesz całe ciało. Musisz przyzwyczajać wszystko do nowych warunków po operacji. Na forum są posty o tym, możesz poczytać też w "necie". Sam dotyk, polewanie wodą, przyzwyczajaj do dotyku.
 

awatary

Member
Tak po szwach i po żołędziu. Możesz też się umyć normalnie tym czym myjesz całe ciało. Musisz przyzwyczajać wszystko do nowych warunków po operacji. Na forum są posty o tym, możesz poczytać też w "necie". Sam dotyk, polewanie wodą, przyzwyczajaj do dotyku.
Odciągne na tyle ile mogę i umyje, mam szare mydło
 

max11400

Active member
Ja delikatnie polewalem szarym mydłem (bez dotykania i wcierania), zostawiłem na chwilę i splukiwalem wodą też bez dotyku (z ręki). Po paru dniach będziesz mógł już delikatnie wcierać
 

awatary

Member
8 dzień po zabiegu.
Tu gdzie zaznaczone to takie twarde jest.
Napletka nie ściągnąłem bo trochę coś kolilo. Trzeba się wstrzymać aż się wszystko zagoi. Obym mógł go, ściągnaąć...
 

mati12

Well-known member
Dzwoniłeś do lekarza miałeś się umówić na wizytę kontrolną? Nie wygląda to według mnie jak powinno wątpię żebyś ściągnął napletek skoro miałeś całkowitą stulejkę
 

awatary

Member
Byłem u doktora on mi ściągnął napletek. Myślałem że nie mogę bo ucisk czułem. Ale mu się udało. Jak ściągam napletek to czuje ucisk. On mi dał maść cepan. Czy ta maścią mam smarować obrzęk po ściągnięciu napletka że tak powiem smarować do środka i nasuwać napletek? Czy tylko po zewnętrznej stronie smarować?
 

awatary

Member
Posmarowałem nawet tam za zaladz bo też takie tam jakieś dziwne jest. I po linii cięcia też dałem. Za dwa miesiące jak nie zejdzie mi ta opuchlizna czy co to mam się zgłosić.
 

Podobne tematy

Do góry