• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka w Giżycku. Nie podoba mi sie jakoś

awatary

Member
Na przyszłość jak robisz zdjęcia, to sprawdź na czym jest ostrość bo na tych zdjęciach na pewno nie na tym co chcesz pokazać. Widać, że masz opuchliznę, a to jest normalne w pierwszych dniach po zabiegu. Możesz moczyć sobie penisa w naparze z rumianku i szałwii to wspomoże schodzenie opuchlizny. Penisa powinieneś nosić w górę skierowanego. Jak wygląda sprawa nocnych wzwodów? Kwestia higieny miejsca po zabiegu to pewnie psikanie octenispetu, jeżeli nie zsuwasz napletka i chcesz "wypłukać" to co pod nim się zbiera to możesz pomyśleć nad odkręceniem słuchawki z prysznica i skierowanie strumienia wody pod napletek.
Mam octenisept i psikam po oddaniu moczu. Mam go cały czas do góry.
 

mati12

Well-known member
Pisałeś również że nie masz zaplanowanej wizyty kontrolnej po każdej plastyce czy obrzezaniu powinna być po paru dniach wizyta kontrolna Zadzwoń lub napisz do doktora powiedz mu o swoich obawach
 

MKD

Active member
Dziwna sprawa zeby przy calkowitej robic plastyke. Przeciez to juz mocne zwezenie.

Ja tez nie mialem kontroli kilka dni po, mialem sie stawic po 2-3 tygodniach ale nie bylo takiej potrzeby
 

Trolo

Well-known member
Nie sądzę, żeby na ten moment było coś lepiej, pewnie opuchlizna przeszkadza. Mięło dopiero 5 dni. Próbujesz coś zsuwać?
 

mati12

Well-known member
Źle mi się napisało chodzi o to że skoro przed zabiegiem nie umiał ściągnąć napletka to jak po częściowym nacięciu i zszyciu ma to nastąpić Moim zdaniem tam powinno być obrzezanie częściowe lub całkowite a nie plastyka
 

awatary

Member
Źle mi się napisało chodzi o to że skoro przed zabiegiem nie umiał ściągnąć napletka to jak po częściowym nacięciu i zszyciu ma to nastąpić Moim zdaniem tam powinno być obrzezanie częściowe lub całkowite a nie plastyka
No właśnie, obawiam się tego....
We wtorek będzie tydzień. Jak we wtorek nic się nie zmieni to chyba trzeba będzie dzwonić do lekarza...
 

mati12

Well-known member
Na twoim miejscu umówiłbym się jak najszybciej na wizytę powiedział że nie podoba mi się to lekarz powinien zrobić ci poprawkę przynajmniej według mnie częściowe lub całkowite obrzezanie
 

awatary

Member
Lekarz mnie zapewniał że nie jest konieczna wizyta kontrolna. Wszystko się zagoi i będzie cacy. Jak mi tak nacina to normalnie całego żołędzia widziałem przed szyciem bo mi pokazywał.
Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć jak się prezentuje dzisiejsze zdjęcie?
 

Podobne tematy

Do góry